Už nevíte, kam uložit všechny věci, které se vám doma za roky nahromadily? Nemáte dostatek úložného prostoru pro sezónní oblečení? Nebo máte doma děti, které mají spoustu hraček a dalšího vybavení, které neustále jen někam přesouváte? Pak jste právě našli řešení: vestavěnou skříň na míru. Jaké jsou její přednosti?

Individuální řešení

Rozhodli jste se pro vestavěnou skříň? Vsaďte na tu, kterou vám odborníci vyrobí na míru. Sami se rozhodnete, kolik poliček a šuplíků potřebujete, jak budou rozmístěny, a jestli skříň bude mít zrcadlo, závěsnou tyč či vnitřní osvětlení. Navíc bude perfektně kopírovat místnost – využijete tak prostor na maximum.

U vestavěných skříní na míru je také výhoda, že si můžete rozdělit vnitřní prostor a vybavit jej dle libosti potřebnými doplňky, jako jsou drátěný program, šatní tyče na ramínka, držáky na kalhoty a kravaty a mnohé další. Vše je jen o domluvě s výrobci.

V dětském pokoji je k nezaplacení

V dětském pokoji jsou vestavěné skříně skvělým řešením, jak se zbavit neustálého nepořádku. Jednoduše do ní vše uklidíte. Od hraček přes oblečení a sezónní věci až po knížky, odrážedla nebo sportovní vybavení.

vestavena-satna-vyhody

Nerušený prostor pro spaní

Ložnici je vhodné vybavit tak, aby v ní bylo co nejméně věcí. Nejen kvůli tomu, aby se na věci neusazoval prach, ale také pro celkový pocit, který by měla ložnice navodit, a to klid. Vestavěné skříně do ložnice jsou právě tím řešením – veškeré věci do nich rychle a snadno uložíte. Díky jejich rozložení od podlahy ke stropu, nabízejí opravdu spoustu prostoru.

Vejde se všude

Nejen vestavěná skříň, ale i vestavěná šatna vám zajistí, že budete mít vše skvěle organizované a přehledné. Ať už zvolíte šatnu nebo skříň, můžete si být jistí, že ty na míru umístíte doma kamkoli – pod šikmou střechu, do rohu, ale třeba i pod schody.  

Už jste četli?  Rýmovník – nenáročná pokojovka, která zatočí s rýmou a dalšími neduhy