Lokalita je pro výběr budoucího spokojeného bydlení zcela zásadní a řada lidí míří právě do tuzemské metropole. Nabízí se jim zde pracovní uplatnění, příležitosti ke vzdělávání i pestrý kulturní život. Šanci na bydlení v pražské novostavbě máte i vy. Co nabízí pražský projekt Klamovka 5? 

V Praze lze stále bydlet v centru dění, přitom blízko k přírodě

Rezidenční projekt Klamovka 5 se nachází na rozhraní pražských čtvrtí Smíchov a Košíře. Z obou těchto pražských čtvrtí a jejich svébytné tváře si bere to nejlepší.

Smíchov je dnes živoucí centrum obchodu a nočního života, které zažívá v poslední době výrazný rozvoj. Rušná čtvrť v sobě mísí nejrůznější vlivy. Vedle sebe tak stojí jedinečné historické stavby i moderní administrativní budovy.

Košíře si díky tomu, že výstavba zde byla ukončena už před druhou světovou válkou, uchovávají původní ráz, který jehož vyznění, na rozdíl od mnoha jiných míst, nezměnila masa panelové výstavby. 

klamovka-five

Co nabízí rezidenční projekt Klamovka 5

Taková je i samotná rezidence Klamovka 5. Tvoří ji pětice domů obklopených zelení. Dispozičně jsou byty řešeny variabilně, od startovacího bydlení 1+kk až po 4+kk určeného hlavně jakožto rodinné bydlení. Ostatně pro rodinu nabízí Klamovka 5 dokonalé zázemí.

To zajišťuje hlavně blízkost pražské čtvrti Anděl a samotného centra. Rušné centrum doslova na dosah ruky ovšem samotní majitelé zásadněji nepocítí. Na komfort bydlení a blízkost přírody byl při navrhování koncepce bytů kladen značný důraz. Díky stupňovitému řešení budou moci využívat vlastní zahradu i byty, u kterých to nebývá jinak běžné.

Co se týče vnitřního vybavení bytů, návrh stojí na třech pilířích, jimiž jsou kvalita, odolnost a moderní vzhled.

Už jste četli?  Výšky v domě. Jaká má být výška stropu či kuchyňské linky?

Jak dává nahlédnout samotná skupina EXAFIN, která za výstavbou stojí, Klamovka 5 nabídne bezpečnostní vstupní i vnitřní dveře značky Lignis, vinylovou podlahu od společnosti Barkotex, keramické obklady a dlažbu od dodavatele ProCeram nebo baterie německé firmy Hansgrohe.

INFO: Do 31. 7. 2022 EXAFIN nabízí velmi zajímavou akci: K VYBRANÝM BYTŮM KUCHYŇSKÁ LINKA AŽ DO VÝŠE 400 000,- Kč.

Exafin-akce

O skupině EXAFIN

Vysoká úroveň jednotlivých realizací odpovídá zkušenostem značky EXAFIN. Mezi dokončenými projekty se může pochlubit například Vyladěnými byty Green Look v Horních Měcholupech, bytovým domem Melodie na Praze 9 nebo Rezidencí Malvazinky na Praze 5. V oboru realit působí již 30 let.

Stěžejní je zejména snaha přetavit ve skutečnost bydlení jako trvalou hodnotu. Právě tím ostatně pro většinu lidí fakticky jejich dům či byt je. K nemovitostem nelze přistupovat výhradně investičně. Je zapotřebí chápat každý projekt jako dynamický prvek, který se musí dokonale přizpůsobit svým majitelům i prostředí, ve kterém má vzniknout.

Proto EXAFIN dbá i na vysokou kvalitu urbanistického zpracování jednotlivých návrhů. Ty pak citlivě vkomponovává do prostředí tak, aby jej spoluutvářely a nenarušovaly přirozený charakter lokality.

Zároveň akcentuje moderní standardy bydlení a požadavky jak samotných klientů, tak i legislativních ustanovení. Proto se orientuje hlavně na nízkoenergetické stavby.