Aquaparky nejsou jen o tobogánech, ale také o klidném plavání nebo relaxaci ve wellness zónách s whirlpoolem, saunami a masážními programy. Aquaparky jsou plné nekonečných atrakcí pro dospělé i děti. Pokud hledáte nejlepší aquaparky v Evropě, určitě si nenechte ujít tyto skvosty!

Aqualandia (Benidorm, Španělsko)

Aqualandia v Benidormu je největší aquapark ve Španělsku a nabízí neuvěřitelných 32 atrakcí, které zaručeně potěší každého návštěvníka. A to jak děti, tak dospělé. K největším lákadlům aquaparku Aqualandia patří nejvyšší tobogán ve Španělsku Big Bang nebo Crazy Race.

Siam Park (Adeje, Tenerife, Španělsko)

I za dalším skvělým aquaparkem si vydáme na území Španělska. Siam Park v Adeji na Tenerife nabízí neuvěřitelných 30 atrakcí, které potěší každého. K největším lákadlům tohoto aquaparku bezpochyby patří následující atrakce: Tower of Power, Mai Thai River nebo Singha.

Thermalbad & Spa (Budapešť, Maďarsko)

Pokud hledáte něco trochu jiného, než je klasický aquapark, určitě si nenechte ujít Thermalbad & Spa v Budapešti. Tento unikátní aquapark nabízí neuvěřitelných 16 atrakcí, které potěší každého.

Therme Erding (Erding, Německo)

Německý Therme Erding nabízí následující atrakce: Tropical Islands, Wasserwelt nebo die Sauna-Landschaft. Zábavu si tak užijí děti na vodních atrakcích, a dospělí mohou relaxovat v saunovém světě.

Aqua Dome (Tirol, Rakousko)

Rakouský Aqua Dome je největším aquaparkem ve Tyrolsku a nabízí návštěvníkům neuvěřitelných 33 atrakcí a krásný výhled na Alpy. Potěší vás nejenom bazén s termální vodou, ale také saunový svět nebo odpočinková zóna.

Už jste četli?  Jak dlouho trvá výstup na Sněžku
nejlepsi-aquaparky-v-evrope

Aqua Paradise (Ravda, Bulharsko)

Bulharský vodní park Aqua Paradise nabízí také zábavu na celý den. Najdete zde nejen bazény s termální vodou, ale také skluzavky, divokou řeku nebo dětský koutek.

Aqua Mundo (Zeewolde, Nizozemí)

V nizozemském aquaparku Aqua Mundo si užijete neuvěřitelných 30 atrakcí. Bazén s teplou vodou je ideální pro relaxaci, ale pokud chcete trochu adrenalinu, můžete se vydat na nejvyšší skluzavku nebo se nechat unést divokou řekou.

Albufeira Waterpark (Albuferia, Portugalsko)

Aquapark v Portugalsku. Nejznámější portugalský aquapark se nachází v městečku Albufeira. Najdete zde neuvěřitelných 25 atrakcí, které vás zabaví na celý den. Bazén s teplou vodou je ideální pro relaxaci, ale pokud chcete trochu adrenalinu, můžete se vydat na nejvyšší skluzavku nebo se nechat unést divokou řekou.

Wodny Park (Varšava, Polsko)

Skvělý aquapark najdete také v Polsku. Wodny Park nabízí báječných 25 atrakcí, na kterých se děti do syta vyblbnou. Najdete zde i bazén s termální vodou, tobogány, divokou řeku nebo dětský svět.

U našich sousedů najdete nejen skvělý vodní park, ale mnoho dalěích míst, které za to stojí. Přečtěte si, co navšívit v Polsku.