Individualizované předměty jsou velmi oblíbený způsob, jak své blízké originálně obdarovat něčím, co nikdo jiný nemá. Tato kategorie dárků se s možnostmi tisku neustále rozšiřuje a zkvalitňuje. Pokud hledáte dárek, který bude zároveň i užitečný, je hrnek s potiskem jasnou volbou!

Dárky a reklamní předměty s potiskem

Výběr produktu s vlastním potiskem nabízí prakticky neomezené možnosti pro vytvoření originálního a individualizovaného řešení. Potiskem je možné opatřit různé druhy materiálů, v nabídce společností, které se zabývají tímto druhem služby jsou tak nejen klasické textilní výrobky (trička, mikiny, polštářky či zástěry), ale také reklamní pera či jiné plastové výrobky, a také hrníčky. Hrnky s vlastním potiskem představují velmi populární volbu a jejich výhodou je nejen dlouhá životnost, ale také vysoká variabilita materiálu, tvaru či řešení povrchu, na který je potisk nanášen. Standardně je možné vybírat ze dvou hlavních typů, a to hrnku keramického a hrnku plechového, jež zpravidla doplňují ještě varianty hrnků nerezových, speciálních keramických nebo termohrnky.

Motivy a obrázky na hrnky

Díky moderním technologiím tisku je možné tisk provést ve vysoké kvalitě na různé druhy povrchů, při tvorbě originálního dárku je po výběru konkrétního modelu vaším hlavním úkolem zvolit konkrétní obrázek, nápis nebo motiv, který na něm bude umístěn. Velmi oblíbenou variantou je hrnek s vlastní fotkou, který vhodný především jako upomínkový dárek pro rodinné příslušníky. Vedle fotek je možné na hrnky natisknout také specifické motivy, které se vážou na konkrétní příležitost, při níž je předáván, jako jsou třeba narozeniny (motiv dortu, svíček, číslo věku či legrační nápis), Vánoce (motivy stromku, sněhu apod.), konec školního roku (pro paní učitelku, květy) a další.

Už jste četli?  Apple Event 2020: Co je nového? Iphone 12?

Jak vytvořit individualizovaný hrnek

Subjekty, které se zabývají službou individualizovaného tisku, obvykle disponují celým spektrem produktů k potisku. Největší skupinu tvoří potisk textilu, na který navazuje doplňkový sortiment, kam patří i hrnky s potiskem. Jelikož je rozsah produktů poměrně široký, je na webu těchto poskytovatelů zpravidla k dispozici kreativní nástroj, který umožňuje vytvoření objednávky přímo online. Tvorba konkrétního produktu se pak skládá z následujících kroků:

  1. Vstup do kreativního nástroje.
  2. Výběr šablony produktu.
  3. Definice vlastností produktu (velikost, barva, tvar apod.)
  4. Opatření šablony produktu textem, motivem či fotografií (umístění přímo na šablonu).
  5. Zadání dopravy a platebních podmínek.
  6. Odeslání objednávky.

Standardní doba doručení hrnků s potiskem závisí především na konkrétním dodavateli, nebývá však dlouhá a zpravidla nepřesahuje jeden týden. Některé společnosti nabízí za příplatek také expresní vytvoření a doručení. Vždy je ovšem dobré individualizovaný dárek zadávat s větším předstihem – předejdete tak riziku pozdního doručení, zejména pokud se jedná o dárek ke celostátním svátkům, jako jsou Vánoce, kdy bývá objem objednávek vyšší.