Dnešní složitá doba, kdy řada firem začíná výrazně šetřit, moc nenahrává možnostem uplatnění se na trhu práce. Poptávka je omezená a dosáhnout vysněné kariéry je těžší, než by se mohlo zdát. Přesto však existuje jeden zásadní faktor, který rozhodne o vašem uplatnění – a to vzdělání. Ne však ledajaké vzdělání. Potřebujete vystudovat takovou vysokou školu, po jejímž absolvování budete připraveni vstoupit do praxe a uplatnit v ní všechny získané dovednosti. A přesně to vám zaručí Panevropská univerzita.

Bez vysoké školy pravděpodobnost uplatnění klesá

Funkce středního a vyššího managementu jsou dnes standardně obsazovány osobami s dokončeným vysokoškolským vzděláním. Stejně tak i pro rozvoj vlastního podnikání je dobré mít vzdělání, které vám otevře dveře k dalším možnostem. Proto je třeba pracovat na svém rozvoji. Při výběru vysoké školy však nejde ani tak o teoretické znalosti jako především o ty praktické. Protože jen ti, kteří umí uplatnit teorii v praxi, mají opravdu šanci uspět. Panevropská univerzita Praha, která vzdělává studenty již více než 20 let, si zakládá právě na tom, aby její studenti pochopili to, co se učí, a uměli to použít. Spolupracuje proto s akademiky a experty, kteří své přednášky a semináře přizpůsobují jak konkrétním studijním skupinám, tak konkrétním pracovním pozicím, na které daný studijní program připravuje.

Panevropská univerzita Ostrava – šance i pro ty vzdálenější

Tato soukromá vysoká škola však nepůsobí jen v našem hlavním městě, ale možnost studia přináší i těm, kteří to mají blíže do třetího největšího města naší republiky. Stejně jako Panevropská univerzita Praha, tak i Panevropská univerzita Ostrava nabízí uchazečům možnost studovat v bakalářském i navazujícím magisterském studiu. Ve studijním programu Podnikání a management zde pak můžete vystudovat také doktorské studium a získat titul Ph.D. A zaměřit se můžete i na profesně orientované studium MBA, které můžete studovat ve dvou programech.

Už jste četli?  Apple Event 2020: Co je nového? Iphone 12?

Pokud tedy hledáte vysokou školu, kde si rozšíříte obzory a vše vám docvakne jako skládačka, je studium na Panevropské univerzitě tím nejlepším řešením. Po absolvování budete připraveni do praxe, a budete tak mít velkou šanci vybudovat si úspěšnou kariéru i v této nelehké době.