Letos je všeho málo. Málo čipů, málo aut, málo elektroniky… Ještěže je pořád dost lásky. A Vánoce jsou hlavně o ní. O náklonnosti jednoho k druhému a času sami pro sebe. Dárek nemusí být velký, ale měl by být od srdce.

Existuje věc, která nestojí moc a potěší každého.

Máme malou hádanku. Má to každý. Ve škole, v práci, dokonce i ve sprše a na záchodě. Co to je? No přece mobil. V ruce ho máme stokrát za den, vidíme ho pořád a přitom je často „Popelkou“. A tip na dárek, který potěší? No přece kryt na mobil! To je tutovka od srdce, s kterou nešlápnete vedle a obdarovaný si na vás vzpomene pokaždé, když vezme mobil do ruky.

Předsevzetí a dárek, který mu pomůže

Ženy chtějí být krásné, elegantní a štíhlé jako laňky. Muži zase silní a velcí. Po Vánocích a s příchodem nového roku (ať žijí novoroční předsevzetí) začínají lidi sportovat ostošest. Takže i takové sportovní pouzdro na mobil v netradičním designu může být prima dárek. Vybrat můžete pouzdro na paži, kolem pasu, ale existují i voděodolná (že by vaše kamarádka či kamarád začal i plavat?).

promobily-cz

Další tipy na malé a milé dárky

Nechcete utratit moc, ale chcete dát najevo, že vám na člověku záleží. Máme ještě pár dobrých tipů. Oblíbeným dárkem jsou třeba držáky na mobil do auta. Vybrat můžete magnetické, rychlodobíjecí, ale i starý známý „husí krk“ na čelní sklo.

Mladší ročníky zase potěší selfie tyče, rychlonabíječky (těch není nikdy dost) nebo v poslední době moderní ring light (stativ či selfie tyč s osvětlením pro točení pěkných videí a focení stylových fotek).

Už jste četli?  Trendy v investování pro rok 2022. Investujte své peníze chytře a zároveň bezpečně

A kde všechny tyto věci seženete? Doporučujeme největší e-shop s mobilním příslušenstvím v České republice ProMobily.cz. Tento e-shop je právem několikanásobný finalista e-shopu roku, balíčky posílá okamžitě a má 99% doporučení Heuréka.