Rádi bychom vám představili Paintball Prague v Praze, kde se otevírá nové hřiště jménem “Nuclear Town”!

Paintball Prague

Paintball Prague se nachází v Praze, jakmile pojedete v Radotíně kolem velké stíhačky MIG21, tak jste na správném místě. Pražská Paintball Prague aréna nabízí 5 nejlepších hřišť a 2 areály.

V prvním areálu (A) máte možnost vyzkoušet si Vietnam field, který Paintball Prague odstartoval. Na tomto hřišti je možné i večerní hraní. Kdo by nechtěl zahrát si na snipera z dvoupatrové věže nebo dobývat věž s neomezenými životy. Tato hra se nazývá Zombies, je to velice akční scénář, jelikož zombíci jsou nezastavitelní a nesmrtelní. Zajímají vás i ostatní scénáře a hřiště? Rádi vám je představíme.

V druhém areálu B máte možnost si zahrát na území vojenské základny nazývané Military field, zde naleznete obrněný transportér GAZ BRDM-2, V3S transportér, letadlo Messerschmitt, zákopy, nedobytný bunkr se střílnami a spoustu zajímavých míst na výherní strategii. Rádi byste si vyzkoušeli hřiště, kde hrají závody paintballový profíci? Jestli ano, tak v areálu B je paintball hřiště jménem Sport Field. Máte jedinečnou možnost si tuto atmosféru závodů zažít.

Paintball Praha pořádá profesionální tréninky, a především Paintball League, kde soutěží jak kategorie profíků, tak nadšených amatérů. Není nic jednoduššího než se přihlásit. No a pokud si na to netroufáte, je ještě možnost, jak si paintball v Paintball Prague vyzkoušet. Dokonce dost levně a nezávazně: Veřejná hra! Přijdete, hrajete!

Znáte hru Call of Duty? Pokud ano, tak si myslím, že toto je něco pro vás. Otevírá se nové paintball hřiště jménem Nuclear Town v podobě Nuke Townu, o něco takového nemůžete přijít. V tomto hřišti naleznete žlutý autobus, Transportér V3S, dvoupatrové budovy a oplocené domečky. Nad tímto hřištěm je připravena krytá vyhlídka s výhledem na celý areál.

Máte rádi Robina Hooda a chcete si zkusit do někoho vystřelit šípem? Tak můžete, a nebojte, je to bezpečné.

paintball-praha

Rozlučky se svobodou

Troufáme si říct, že v Paintball Prague Praha je rozlučka se svobodou jedna z nejlepších v Praze. I mimo paintball tu je spousta využití, jak potrápit svého kamaráda.

Už jste četli?  Podzim je ráj pro rybáře. Jak se stát jedním z nich?

Jedná se o Action park aktivity. Jak udělat kamarádovi opravdovou rozlučku se svobodou, na kterou rozhodně nikdy nezapomene? Povíme vám to.

Můžete na ženicha nastražit fake bungee jumping, pověsit ho na obrovské šipky a kopat do něj míči, poslat na něj trhacího psa, a hlavně postřílet ho v paintball hřišti. Pro takové případy tu máme scénář jménem Rabbit Hunt – v této chvíli máte jedinečnou možnost mu doslova vyprášit kožich. No nezní to zajímavě?

Junior Paintball

Paintball není pouze pro dospělé, ale je i pro děti. Jestli sháníte program pro svou třídu, sportovní tým, dětské oslavy tak tady chybu neuděláte. Nebojte se, na děti jsou připraveni jak s oblečením (rukavice, overall, maska), tak i se zbraněmi – zmírňují úsťovou rychlost a tím pádem zásahy nejsou tak rázné. O děti se stará zkušený přátelský organizátor, který na mladé hráče dohlíží a dělá pro ně to, co jim na očích vidí.

paintball-narozeninova-akce-pro-deti

Teambuilding

Paintball je skvělá aktivita na stmelení týmu, tak i na případnou pomstu. Na vše jsou připraveny speciální scénáře, které vás rozhodně nudit nebudou.

Jste vedoucí týmu? Tak jste Terminátor a váš úkol je zabít všechny vaše zaměstnance s dvěma zbraněmi, vy zemřete pouze při zásahu do hlavy.

Napoleonské války: Pokud máte rádi bolest a chcete někoho trefit, tak toto je přímo pro vás. Výstřel, krok dopředu a už je jen na vás, jak dlouho to vydržíte.

Capture the Flag je úžasný scénář na strategii a domluvu týmu, cíl je jednoduchý – získat vlajku.

Po vyčerpávajícím paintballu můžete den zakončit v chill zóně, kde si můžete ugrilovat maso od tamního řezníka, natáhnout se na lehátka, pít pivo, poslouchat hudbu, probírat hru a do toho si zaházet sekerou, nožem a shurikenem (ninja hvězdice) na terč.

Připravte se na točené pivo, míchané drinky, spoustu zábavy, bolesti, hudby a nezapomenutelných zážitků! Už to rozjíždíme v Paintball Praha.