Action Park je outdoorový areál v Praze, který nabízí spoustu skvělých aktivit, vhodných pro firemní teambuildingy a jiné firemní akce. Ať už se chystáte uspořádat firemní den pro rodiny, neformální setkání s obchodními partnery, vánoční večírek, nebo chcete svým zaměstnancům dopřát den na čerstvém vzduchu plný zajímavých týmových aktivit, pak byste měli zvážit právě Action Park. U nás se zaměřujeme převážně na týmové práce, zábavu, komunikaci a nezapomenutelné zážitky, lákají do Action parku zaměstnanci. Areál nabízí také prostor pro firemní prezentaci a případný děkovný či motivační proslov vedení firmy.

Zábava v Action Parku

Návštěva Action Parku může trvat dvě hodiny nebo třeba celý den! Do Action Parku je možné přijet vlastními auty, autobusem, nebo dokonce i lodí. Po příchodu čeká návštěvníky welcome drink a rozdělení do týmů. O catering se v průběhu teambuildingu postará šéfkuchař, který pro návštěvníky připraví oběd, svačinu, večeři a večerní grilování. Alternativou je grilování na velkém ofyr grilu, do kterého se aktivně zapojí přímo návštěvníci a k tomu vám zařídí obložené mísy, saláty a další dobroty, které si vyberete z nabídky. Plně vybavený bar potom uspokojí i ty nejnáročnější milovníky piva a ostřejších drinků.

Areál se nachází na soutoku Berounky a Vltavy v neobydlené části Prahy, proto je možné firemní akce protáhnout do dlouhých nočních hodin. Zpestření večerní zábavy může být DJ, kapela nebo úžasná saxofonistka.

Teambuildingové aktivity

Teambuildingové aktivity jsou koncipovány tak, aby podpořily kooperaci jedinců v týmu, pomohly zlepšit komunikaci a umožnily rozvoj dovedností. Je potřeba mít na mysli, že silný tým tvoří skupina rozdílných jednotlivců, proto jsou programy sestavovány z aktivit, které jsou různě zaměřené na přesnost, rychlost a spolupráci. Velkou předností je široký výběr teambuildingových aktivit, mezi velmi oblíbené patří Fotbalové šipky, Gigantický beer pong, Lidský stolní fotbal, Minové pole, Basket Connect, Týmová vlákna, Skupinové lyžování, speciální štafeta a plno dalších. Hlavní program může obohatit také několik doplňkových aktivit, jako je například stolní tenis, badminton, Mölkky, Kanjam, Petanque apod.

Už jste četli?  10 tipů na ty nejlepší filmy o svatbě