Rodina, přátelé, kolegové… příklady příležitostí, při kterých chcete či potřebujete cestovat společně jsou téměř nekonečné. Pokud se vejdete do osobního auta, asi to nebude představovat problém. Co když vás ale bude tentokrát víc? Právě pro tyto příležitosti představuje ideální řešení půjčovna minibusu a vícemístných aut. Co od ní čekat? A proč si vybrat konkrétně autopůjčovnu Taggart?

Proč si půjčit vícemístné auto?

Může to být nedělní výlet se širší rodinou, organizování přepravy svatebčanů nebo třeba cesta skupiny kolegů na konferenci, někdy je zkrátka potřeba přemístit více lidí, než kolik se jich vejde do běžného auta. Je samozřejmě možné, že každý pojede svým autem, anebo třeba vlakem. Jde to ale i výhodněji a pohodlněji, s minibusem.

S vícemístným autem odpadají starosti s koordinací, s navigací posádek, které neznají cestu nebo s okamžitými změnami cestovních plánů. S minubusem jste maximálně flexibilní. Pokud byste si navíc měli půjčovat více osobních aut, je to i levnější varianta. V neposlední řadě je celá skupina během cesty pohromadě. Taková cesta hned rychleji uteče a není problém, aby se řidiči střídali. Půjčení minibusu má zkrátka řadu výhod.

Vsaďte na skutečné profesionály: volte autopůjčovnu Taggart

Při půjčování jakéhokoliv auta včetně toho vícemístného je důležité vybrat si půjčovnu, na kterou se můžete opravdu spolehnout. Každý má právo na to, aby za své peníze dostal kvalitní i férové služby, pohodlné a bezpečné auto, a aby měl jistotu, že ho půjčovna nechce jakkoliv podvést. A právě takové podmínky bezezbytku splňuje autopůjčovna Taggart se svými pobočkami v Praze u Hlavního a Smíchovského nádraží.

Najdete zde jak širokou nabídku osobních vozů či SUV, tak minibusy. Rozhodně větší než běžná pozornost je věnována kvalitě a technickému stavu vozů. Auto s nájezdem větším než 90 000 km nebo starší než 4,5 roku tady zkrátka nenajdete. A současně si můžete být jistí, že všechna auta, která tu jsou, procházejí pravidelnými kontrolami a údržbou, většinou v autorizovaných servisech.

Už jste četli?  Jak vybrat interiérové studio v Ostravě?

Kvalitní vozy jsou nejdůležitější, avšak ne jedinou podmínkou spokojenosti s autopůjčovnou. Stejně důležitý je pro-zákaznický přístup, vstřícnost a férovost. Tato půjčovna minibusu naplňuje všechny body. V autopůjčovně Taggart např. neexistuje, že by zákazníkovi bylo účtováno poškození, které není autopůjčovna schopna skutečně prokázat. Jde ale i o jiné věci. Patří mezi ně non-stop asistenční služba, přistavení a vyzvednutí vozu v okolí linek pražského metra zdarma (u dlouhodobých pronájmů dokonce v rámci celé ČR), půjčení mimo pracovní dobu apod. Zdarma je i přidání druhého řidiče.

Jak probíhá půjčení vícemístného vozu?

Prvním krokem při půjčení vozu v autopůjčovně Taggart je výběr vozu. V kategorii minibus a MPV jsou k dispozici buď Mercedes V nebo Ford Tourneo. Poté už stačí vyplnit objednávkový formulář, zavolat na zákaznickou linku nebo poslat e-mail. Také je samozřejmě třeba vybrat dobu, na kterou si člověk vůz půjčuje. Půjčení je možné na jeden den stejně jako na několik měsíců v rámci dlouhodobého pronájmu. Půjčovné je ve dvou tarifech podle toho, zda je součástí smlouvy limit najetých kilometrů nebo ne. Na skryté poplatky zapomeňte, nic takového v půjčovně Taggart neexistuje.

Poté následuje přistavení vozu na zákazníkem stanovené místo a v požadovaný čas. Za přítomnosti zákazníka je vytvořena fotodokumentace aktuálního stavu vozu a je sepsána smlouva. V tu chvíli je vše vyřízeno a zákazník může vyrazit, třeba do zahraničí (v takovém případě je ale na místě se připojistit). Vrácení vozu probíhá podobně, zákazník si vybere čas a místo, dotankuje nádrž a společně s technikem vůz zkontroluje.

Závěr

Půjčení minibusu v autopůjčovně Taggart je skvělou volbou pro všechny, kteří plánují výlet, na který je klasické osobní auto krátké. Kvalitní služby, pro-zákaznický přístup, vozy ve skvělém technickém stavu… to vše je tam samozřejmost.