Mnoho z nás dnes obdarovává své blízké penězi. Je to značně praktické řešení, protože se nemusíme obávat, že bychom se netrefili do vkusu oslavence. Proto pro vás máme několik tipů, jak darovat peníze k 50. narozeninám, aby to bylo vtipné i originální.

Krabička nebo vlastní obálka z fotografií

Prostý a jednoduchý způsob, jak darovat peníze. Složte obálku, která může být tvořena rodinnými fotografiemi nebo kresbami vnoučat. Pokud oslavenci přispíváte na určitou věc, může tvořit potisk obálky. Pokud nejste kreativní a netroufáte si na umělecké dílo, nechte si v květinářství profesionálně zakomponovat bankovky do kytice.

Sladké překvapení

Bonboniéra je dárek, který neurazí. Pokud víte, kterou má oslavenec nejraději, tak ji kupte. A na vás zbyde příjemný úkol. Bonbony budete muset sníst, aby uvolnily místo penězům. Ty jednodušše vložíte do otvorů po čokoládkách, případně je můžete zabalit do alobalu nebo podobného materiálu, čímž vytvoříte dojem, že se stále jedná o bonbony. Překvapení bude nečekané a příjemné.

jak-zabalit-penize-k-50-narozeninam

Koláže a fotorámečky

Kreativní lidé tu mají opravdu velký prostor. Mohou to být fotky z různých životních událostí, doplněné vkusně o bankovky. Využít se dá samotná osoba oslavence: z některé fotky ustřihnete hlavu a z bankovek vyrobíte tělo, to vše připevníte do rámečku. Šikovné prsty zvládnou jistě různé tvary a origami.

Pokud víte, co má dotyčný rád, máte to jednodušší. Vždy jdou do obrázku daného koníčku tematicky zakomponovat peníze. Nebo úplně postačí fotorámeček vyskládaný penězi do mozaiky. Fantazii se v tomto případě meze nekladou.

Lahvinka, ale bez alkoholu

Další způsob, jak darovat peníze k 50. narozeninám, zahrnuje alkohol. Tedy ne tak docela. Budete potřebovat láhev od alkoholu, ale prázdnou. Láhev dobře vymyjte a vysušte. Bankovky srolujte a postupně jimi naplňte lahev. Obdarovaný se jistě nebude zlobit, že obsah bude jiný, než očekával.

Jak-darovat-penize-k-50-narozeninam

Darujte „mekkouše“

I obávané měkkouše mohou udělat mnoho radosti, a to přes jejich pověst neoblíbených darů. Pořiďte ponožky šílených barev a vzorů, které šokují, a dovnitř umístěte bankovky.

Když má oslavenec smysl pro humor

Dárek je vhodný pro někoho, koho dobře znáte, má smysl pro humor a víte, že se neurazí. Sežeňte si krabičky od léků na podporu erekce, na tlak nebo od prezervativů. Stejnou službu udělá i balení doplňků stravy na podporu paměti. Dovnitř naskládejte bankovky. Ke krabičkám můžete připsat vtipné popisky.

Tip: Místo darování peněz raději originální dárek? Přečtěte si článek Inspirace na dárek k 50. narozeninám

Už jste četli?  Smažení na olivovém oleji je velmi zajímavým oživením kuchyně