Nechali jste se v dětství unášet fantazií při hrách na policajty a zloděje, indiány nebo vojáky? Spousta z nás má na takové okamžiky ty nejkrásnější vzpomínky. Chtěli byste, aby vaše děti na odpoledne strávené při těchto hrách také jednou s láskou vzpomínaly? Zkuste jim dopřát ještě o něco autentičtější zážitky s následujícími hračkami!

Pro budoucí strážce zákona

Při klasické hře Na policajty a zloděje si spousta z nás musela vystačit se zbraněmi vyrobenými z klacíků nebo později s takzvanou „kuličkovkou“. Ta ovšem do dětských rukou vůbec nepatřila. Dnešní svět již naštěstí nabízí pistolky pro děti, se kterými si mohou hrát bez rizika zranění, protože se střílí pouze s pěnovými náboji. Koupit je můžete v různých cenových kategoriích. Zvolit můžete klasické NERF zbraně vyráběné v různých variantách. Levnější verzi tohoto produktu nabízí například firma TEDDIES. Některé varianty lze pořídit již kolem krásných 150 korun.

Divoký západ u vás doma

Téma divokého západu je u dětí velmi oblíbené. Avšak každý správný pistolník ví, že pro takové hry se nehodí moderní blastery, ale chce to něco klasičtějšího. Nejlepší volbou jsou kapslíkové pistole, které vypadají jako ty opravdové, a navíc při výstřelu vytvoří ten správný zvuk! Ať už dětem koupíte kolt, revolver, nebo kovbojskou pušku, s kapslíkovými zbraněmi si budou připadat jako šerifové divokého západu!

Zbojníci a loupežníci

Při výrobě praků, luků a šípů si sice leckdo v dětství užil spoustu legrace, ale funkčnost těchto produktů často pokulhávala. Dětem udělá radost kompletní lukostřelecký set se šípy a terčovnicemi, ale i levnější verze od TEDDIES. Luk seženete i v sadě s mečem a štítem – ideální pro malé rytíře.

Už jste četli?  Netušíte, jaký dárek vybrat k Valentýnu? Máme pro vás pár tipů

Vodní radovánky

Co může být v létě lepší zábavou než pořádná vodní přestřelka? Děti si zamilují vodní balónky, stříkací pušky i vodní pistole. Jedná se o ideální aktivitu na dětské párty či narozeninové oslavy. Pokud chcete dětem dát hodiny a hodiny zábavy v parních letních dnech, zkuste jim pořídit například vodní pistoli od firmy ADDO.