Fotokniha je skvělým způsobem, jak uchovat vzpomínky na vaše cestovatelské zážitky. Je to osobní, kreativní a trvalý způsob, jak sdílet své příběhy s rodinou a přáteli.

Fotokniha: Cestovatelský deník v obrazech

Říkáte si, že cestovatelská fotokniha bude plná jen nudných krajinek, na které se po čase stejně nebude chtít nikdo ani podívat? To už dávno neplatí. Přinášíme několik tipů, jak tuto fotoknihu pojmout:

Cestovatelský deník

Tyto fotoknihy jsou jako vizuální deníky vašich cest. Můžete do nich zařadit fotografie míst, které jste navštívili, jídla, jež jste ochutnali, a lidí, které jste potkali, zařaďte tam třeba i fotografie z hotelu, letiště, zajímavé detaily… fantazii se meze nekladou. Vše můžete opatřit popisky, ty vám i po letech pomohou navodit atmosféru jako na cestách.

Rodinné album z cest

Tyto fotoknihy zachycují rodinné zážitky a dobrodružství na cestách. Můžete do nich zařadit fotografie rodinných prázdnin, oslav narozenin v cizích zemích, svateb a dalších speciálních příležitostí strávených na cestách.

Fotokniha přírody

Tento typ fotoknihy je ideální pro milovníky přírody a cestování. Vložte do ní fotografie krajin, rostlin, zvířat a dalších přírodních krás, které jste objevili na svých cestách.

Portrétní cestovatelské album

Tyto fotoknihy se zaměřují na portréty lidí, jež jste potkali na svých cestách a něčím zajímavým vás obohatili nebo inspirovali. Můžete do nich zařadit fotografie svých nových přátel, místních obyvatel nebo dokonce sebe samých v různých cestovatelských situacích.

Tak jak pojmete svou fotoknihu vy? Můžete si ji namíchat přesně na míru tomu, jaké zážitky na svých cestách máte rádi. Ideální je pak přizpůsobit výběr formátu knihy a jednotlivých fotografií tomu, co jste fotili. Portréty na výšku, přírodu jako panorama… pocit, který jste si přivezli z cest, tak můžete znovu zažívat při tvorbě fotoknihy. Vyhrajte si.

Už jste četli?  Prožijte svůj sen o klidu a relaxaci v Hotelu Resort Equitana