Až neuvěřitelně může znít příběh amerického válečného veterána, který pohádkově zbohatl díky jedné návštěvě v restauraci. Konkrétně šlo o čínskou restauraci, která přidává k jídlu koláček štěstí.

Jak to celé začalo?

Určitě všichni známe pověstné asijské sušenky – tzv. koláčky štěstí. Gabriel Fierro se svou ženou pravidelně navštěvovali jednu svou oblíbenou restauraci, zhruba jedenkrát do týdne. Při své poslední návštěvě dostali jako vždy koláček štěstí, který uvnitř obsahuje papírek, na kterém je napsaný krátký text s určitým poselstvím. Mimo jiné je zde napsaný i číselný kód tohoto štěstíčka. Tentokrát to však bylo extra štěstíčko.

Pohádkově snadné

Tak se může na první pohled celý tento příběh jevit. Gabriel Fierro se čistě z legrace a z rozmaru rozhodl, že čísla z koláčku vsadí do online loterie. Koupil svůj tiket a rozhodl se přidat k sázce 1 dolar, což mu zdvojnásobilo jakoukoliv výhru. Jak už asi tušíte, tiket s čísly byl vítězný a manželský pár z USA tak vyhrál 4 milióny amerických dolarů, což je v přepočtu více než 85 miliónů korun.

Věřili byste tomu?

Pokud vaše odpověď zní, že ne, nebyli byste sami. Manželé totiž oznámení o výhře nemohli také uvěřit. To jim totiž přišlo emailem a ze začátku si mysleli, že se jedná o podvod, hloupý vtip nebo dokonce scam. Tento muž měl více štěstí než rozumu a podařilo se mu přijít opravdu na pohádkové peníze díky jedné návštěvě restaurace, jako by někdo chtěl, aby tento válečný veterán vyhrál. Pro tento starší pár je takový tučný finanční obnos na stáří jako dar z nebes.

Přečtěte si: Amputované končetiny nám dorostou

Už jste četli?  Obalové materiály chrání výrobek i poutají zákazníka