Plánujete svatbu a dáváte dokupy všechno důležité, aby byla svatba skvěle zorganizovaná a nic vám ji nepokazilo? A už jste přemýšleli, jak to bude se svatebními dary? V dnešní době už spolu obvykle budoucí novomanželé nějakou dobu bydlí, a tak většinu vybavení mají a spíš se jako svatební dar hodí peníze. Jen málokdy je potřeba i jiný než finanční dar. Jak to ale svatebčanům kulantně říct, aby svatební dárky nebyly nevhodné věci, které zůstanou ležet v koutě, než skončí v koši?

Vytvořte si svatební web

Vytvořit svatební web je dnes velmi snadné, a hlavně se jedná o velmi praktickou záležitost. Spolu se svatební pozvánkou jednoduše pošlete odkaz na vaše webové stránky, kde budou veškeré informace – místo a čas obřadu a hostiny, harmonogram svatebního dne, pořadí aut ve svatební koloně, informace o svatebním menu či rautu, kontakt na svědky, a v neposlední řadě také to, jaké byste si přály svatební dary.

seznam-svatebnich-daru

Jak to je se seznamem svatebních darů

Chtěné svatební dary můžete napsat na váš web, ať se svatebčané sami domluví, kdo vám co koupí. Jenže. Zní to jednoduše, ale vážně věříte tomu, že toho svatebčané budou schopní? Obzvláště, když se někteří ani neznají?

Řešením je vytvořit svatební web a seznam svatebních darů s možností skupinového přispívání na vybrané dárky, kdy peníze jsou odesílány přímo na váš účet, tedy účet snoubenců. Už se vám tak nemůže stát, že byste dostali ručníkový dort, který bude obsahovat ručníky, které se vám do domácnosti nebudou hodit, dva elektrické mlýnky na kávu nebo rostlinu, o kterou se nechcete starat. Naopak tak můžete dostat peníze na svatební cestu na váš účet, za které ji rovnou objednáte nebo se svatebčané složí a vy si pořídíte vysněný fotoaparát, kterým svatební cestu zdokumentujete. Anebo můžete peníze utratit za bláznivou rozlučku se svobodou, kterou si vychutnáte ještě před svatbou. Fantazii se v tomto případě meze nekladou.

Už jste četli?  Jak nakupovat levněji díky slevovým kupónům

Svatebčané vám pak přinesou jen krásné svatební přání. Jim odpadne starost o to, jak darovat peníze jako svatební dar a vy nebudete muset hlídat truhličku s hotovostí, která se obvykle na svatebních hostinách objevuje. A taky vám odpadne cesta s hotovostí do banky.