Stabilizace celého těla jde ruku v ruce se zpevněnými svaly pánevního dna. Ale kromě správného držení těla jsou pevné svaly také potřeba k udržení moči – to ohrožuje nejen ženy po čtyřicítce, ale také čerstvé maminky. K ochabnutí svalů pánevního dna dochází při porodu, ale stejně tak jen tím, že se člověk málo pohybuje a většinu času tráví vsedě. Pro ženy je tu však účinné řešení – Venušiny kuličky.

Na co jsou Venušiny kuličky

Kýchnutí, kašel, zvedání těžkých břemen, sex či smích – to vše jsou okamžiky, kdy může docházet k samovolnému úniku moči, tzv. inkontinenci. S tímto problémem se setkávají ženy po porodu, ale také každá pátá žena po čtyřicítce. Kromě samotných cviků zaměřených na pánevní dno, tu jsou Venušiny kuličky, které svaly stimulují. Pravidelným používáním dochází ke zpevnění a řešení problému. Ale není to jen nástroj k posílení, jako bonus používání Venušiných kuliček je silnější orgasmus, a to díky zvyšování citlivosti pochvy.  

Jak používat Venušiny kuličky

Kuličky nejsou vhodné k celodennímu nošení. Mohlo by způsobit zácpu nebo bolesti břicha. Vzít si ale kuličky s sebou na nákup, procházku nebo pracovní poradu vůbec není od věci. Jak používat Venušiny kuličky krok za krokem?

  1. Pro zavedení kuliček použijte lubrikační gel na vodní bázi
  2. Zasuňte je do pochvy
  3. Stáhněte svalstvo spolu s výdechem tak, abyste cítili, že jste kuličky obepnuli
  4. Cvičte alespoň 5 minut každý den
venusiny-kulicky-sexio-cz

Jak vybrat Venušiny kuličky?

Při výběru Venušiných kuliček myslete na následující parametry, díky kterým zvolíte ty nejvhodnější kuličky právě pro vás.

  • Velikost kuliček – malé kuličky jsou vhodné pro ženy, které nejsou po porodu, u velkých to platí naopak. Stejně tak jsou malé vhodné pro pokročilé uživatelky.
  • Jedna Venušina kulička nebo dvě – úplné začátečnice budou volit jednu kuličku, která se snadněji zavádí. Pro zkušenější jsou vhodné i kuličky dvě.
  • Hmotnost kuliček – Pro začátečnice jsou vhodnější lehčí kuličky (cca 40 g), pro pokročilé těžší.
  • Materiál – Skvělý je silikon, který není zdravotně závadný. S kuličkami z PVC sice ušetříte, ale jsou náročnější na údržbu. Zkušené uživatelky mohou sáhnout i po kuličkách ze skla nebo kovu.
Už jste četli?  Trendy kabelky v roce 2022. Víte, co se letos nosí?

Kde koupit Venušiny kuličky

Rádi byste si kuličky pořídili, ale do kamenného obchodu si netroufnete a u e-shopů se bojíte, že vám přijde balíček, kde bude zjevně uvedeno, odkud byl poslán? Pak vám přijde vhod sexshop Sexio.cz, nejdiskrétnější e-shop v ČR.