Potřebujete si občas na něco pořádně posvítit? Taková situace přichází ke slovu každý den a kdo je připraven, ten potom nebývá zaskočen. Pokud máte po ruce skutečně kvalitní baterku, nebudete na nic čekat.

Víkend na chatě, opravy v domácnosti, výlety do přírody a tisíc dalších případů, ať už budete sami nebo s rodinou. Na prvním místě je funkčnost, i když designová stránka samozřejmě není na druhé koleji. Na cestách, ale i doma, jednoduše kdekoliv, tohle malé zařízení je neustále ve střehu!

Praktické dobíjení pomocí powerbanky

Moderní elektrozařízení už nepotřebuje zásuvky, dnes už je doplňování kapacity baterie o něčem jiném. Připravte si powerbanku, nabíjejte přes počítač nebo také v autě. Silná baterka má k dispozici několik režimů svícení, díky čemuž platí za naprostého univerzála. Lehké hliníkové tělo se snadno vejde do každé kapsy nebo batohu, praktický klips umožňuje také zavěšení za opasek u kalhot. Odolá dešti i dalším rozmarům počasí, takže se osvědčí na jedničku i v terénu.

Potřebujete silný výkon, dosvit až 230 metrů? Nebo je spíše důležitější, aby vydržela kapacita baterie a světelný tok není na prvním místě? Samotné nabíjení na plnou kapacitu je otázkou až osmi hodin, pokud tedy bude váš nový společník v elektrické zásuvce přes noc, nad ránem bude připravený vyrazit, a to zcela kamkoliv.

Velmi rychlá změna světelného režimu

Kapacita baterie činí 2 600 mAh, což je standard například i u dnešních smartphonů. Váha 234 gramů je také plus. Určitě potěší i snadné přepínání mezi jednotlivými světelnými režimy. Na nejvyšší výkon vydrží baterka sloužit přes čtyři hodiny, na nízký bude dostupná až patnáct hodin. Záleží tedy jen na tom, co konkrétně upřednostňujete. Pokud vás toto téma zaujalo, mnohem více informací čeká na cel-tec.cz!

Už jste četli?  Kotle na tuhá paliva: Udělejte si v nich jasno