Mnohdy tam, kde naše tradiční medicína selhává, přistupují na řadu bylinky. A má to své opodstatnění – bylinářství má i v naší historii nezastupitelnou roli. Léčivé byliny pomáhají s různými zdravotními neduhy, fungují preventivně, nebo nám dokážou zlepšit náladu. Kdy a jakou bylinku ale vhodně zvolit už tak jasné není.

Slezské bylinářství

Slezské bylinářství založily bylinářky Bára Masopustová a Silvie Melušová, které nejen radí, jak nastavit bylinnou terapii či plán na míru, ale na základě svých znalostí a zkušeností vytváří podpůrné bylinné a výživové prostředky, které s pomocí upraveného stravovacího režimu vedou k přirozené regeneraci našeho zdraví a těla. Své znalosti účinnosti bylin zakládají na poznatcích z oblasti naturopatie, epigenetiky a nutriční klinické medicíny.

slezske-bylinarstvi

Bylinářství se věnují dlouhá léta a už v roce 2003 se vrhly na profesní dráhu, kdy začaly tvořit vlastní bylinné čajové směsi a přírodní doplňky v nejvyšší kvalitě. Nyní však přicházejí s novinkou, která potěší každého, kdo se zajímá o své zdraví, bylinky a rád si dopřává relax s čajem v ruce. O co jde?

Byliny do schránky

Myšlenka na bylinky do schránky Báře a Sylvii dlouho ležela v hlavách, a nyní je konečně tady. Bylinné předplatné spočívá v pravidelných měsíčních zásilkách, které si můžete objednat na 3, 6 nebo 12 měsíců. Už si tak nemusíte lámat hlavu s tím, kterou bylinku si zrovna dopřát.

  • Každý měsíc v zásilce najdete bylinky, které jsou lokálního původu a vypěstované ekologicky šetrně.
  • Čajová bylinná směs je sestavená tak, aby odpovídala potřebám, které tělo v dané roční období má.  
  • Měsíční zásilka obsahuje 100 g, to je lahodných 30 šálků.
  • Bylinky do schránky opravdu chodí do schránky – nemusíte lítat na poštu nebo čekat doma na kurýra, poštovné je zdarma.
  • Jako bonus váš potěší průvodce měsícem s tipy bylinářek o tom, jak zvýšit účinky čaje – přijde v každém balíčku.
Už jste četli?  Péče o vlasy na podzim: Jak na to?

Tohle lahodné předplatné si nemusíte nechat jen pro sebe. Báječně se bude hodit i jako dárek, který neudělá radost jednou, ale hned několikrát. A třeba vykouzlí i pozvání na čaj a příjemnou návštěvu.