K podnikání ve většině případů patří také e-shop. Založení e-shopu na míru může podnikateli z kapsy vytáhnout minimálně 100 tisíc korun. Začátky podnikání bývají však nejisté, a tak většina podnikatelů do takového rizika nejde a volí levnější pronájem e-shopového řešení. Takové e-shopy mohou znamenat jistou míru omezení. Existuje vůbec levné řešení, které by podnikateli poskytlo větší svobodu při jeho tvorbě a odlišilo jeho firmu od ostatních?

E-shop na míru je nákladný, pomůže e-shopové řešení

Jak vytvořit e-shop? To je otázka pro každého začínajícího podnikatele. Ten musí napřed vědět, kolik volných financí má k dispozici pro tvorbu svého internetového obchodu. Nejspíš každý podnikatel by si nechal líbit e-shop vyšperkovaný do posledního detailu. Nápady na něj určitě nechybí. Co chybí, jsou finance. Řada podnikatelů při rozjezdu svého podnikání na e-shop na míru zkrátka nemá dostatek peněz. Není divu, při jeho zařizování se lze snadno dostat k částce 100 tisíc Kč a výš.  Klidně za něj můžete zaplatit až 500 tisíc korun. Pak se nelze divit tomu, že si řada podnikatelů alespoň pro začátek vystačí s tak zvaným e-shopovým řešením, setkat se můžete i s názvem krabicové řešení e-shopu. Tento typ internetových obchodů je vhodný i pro podnikatele, kteří na vytvoření e-shopu na míru sice peníze mají, chybí jim však zkušenosti s jeho provozováním. Je rozhodně lepší učit se z chyb na levném pronájmu než prostřednictvím drahého e-shopu na míru. 

Výhody e-shopového řešení

E-shopové řešení znamená pronájem e-shopu, kdy podnikatel kupuje už hotový e-shop, který si v rámci možností přizpůsobí podle svých požadavků. Takový e-shop je levný, můžete jej spustit hned a dostanete k němu také technickou podporu. Počáteční náklady jsou opravdu velmi nízké. Můžete platit jen pár stovek měsíčně. Nevýhodou běžných e-shopových řešení jsou ale jejich omezené možnosti zásahu do vzhledu. Tyto e-shopy fungují na principu šablon, které umožňují jen velmi malou míru úprav. A kdo chce mít svůj obchod na internetu podobný jako konkurence? Do takového e-shopu podnikatel určitě nepromítne své představy o originálním obsahu.  Řešením může být začínající e-shopové řešení Tipmarker.cz

Už jste četli?  Magnetickou tabuli si vyrobíte i sami
tipmarker-editor

Tipmarker má oproti běžným levným e-shopům velkou výhodu

E-shopové řešení Tipmarker má oproti běžným levným e-shopům jednu velkou výhodu, a tou je vlastní editor. Díky němu má podnikatel, který si tento pronájem e-shopového řešení zvolí, více prostoru, jak svůj obchod odlišit a oslovit jím zákazníka. E-shopové řešení Tipmarker dává podnikateli široké pole působnosti, co se jeho úprav týče. Vlastní editor umožní měnit podobu e-shopu přesně podle představ podnikatele, a to je to, co stávajícím e-shopům k pronájmu chybělo. I levný e-shop toho umí zvládnout hodně. Ti, kteří zvolí Tipmarker, mohou jít s čistým svědomím spát, protože pro své podnikání udělali maximum. Jejich obchod na internetu jim umožní rozsáhlé úpravy, přesto s ním budou mít jen minimální náklady

E-shop svépomocí od Tipmarkeru má i další výhody, mezi které patří různá rozšíření úprav, která jsou k dispozici zdarma. Například lze e-shop propojit se srovnávači. Ani nižší uživatelské balíčky uživatele ve funkčnosti nijak neomezují, liší se jen rozsahem e-shopu. Za pár stovek měsíčně tedy může podnikatel začít podnikat originálně a bez rizika.

E-shopové řešení je vhodnou variantou pro začínající podnikatele. Ti se ale nemusí spoléhat pouze na dostupné a stále se opakující šablony. Svůj e-shop mohou od ostatních dokonale odlišit díky e-shopovému řešení TipMarker s vlastním editorem. Díky němu mohou i začínající podnikatelé s omezeným rozpočtem od e-shopového řešení čekat více.