Svátky, výročí, narozeniny či další významná jubilea – všechny důležité okamžiky si žádají výjimečný dárek. Natolik výjimečný, že druhému bez jediného slova naznačí, jak důležitý pro vás je. Originální zlaté dárky nejsou jen prázdným gestem. Naopak. Jsou důkazem, že vám záleží na vzájemných mezilidských vztazích.

Dejte druhým najevo, že si jich vážíte

Ať už někdo z vašich blízkých slaví svátek, narozeniny, povýšení v práci, nebo získal titul, je to pro vás ideální příležitost. Příležitost dát mu najevo, že si ho vážíte a že ho chcete odměnit za tvrdou dřinu nebo dosažení dalšího životního milníku. Zlatá mince je sama o sobě výjimečným darem, stane se zároveň i vzpomínkou na určitý okamžik.

Budujte mezilidské vztahy

Je důležité pečovat nejen o vztahy s ostatními členy rodiny, kteří pro nás znamenají mnoho. Záležet by nám mělo i na pracovních vztazích a důležitých kontaktech. Darům v podobě firemních tužek, těžítek nebo diářů dávno odzvoniloTakové dary neurazí, ani nenadchnou. Rozhodně druhého nepřimějí myslet si, že je pro vás něco víc.

Chcete-li dát druhým najevo, že vám na nich záleží, vydejte se po zlaté cestě. Ať už se jedná o prodejce, obchodní partnery, potencionální klienty, zahraniční návštěvy, nebo klíčové zaměstnance. Dejte jim dárek, který vzbudí jejich pozornost. Zlaté mince patří i mezi vhodné dárky pro muže, kteří ocení jejich decentnost.

zlato-darek-k-svatbe

Zlato v sobě kombinuje to nejlepší

Věnujete-li někomu zlatý dárek, věnujete mu tak dar se skutečnou hodnotou. Zlato v sobě kombinuje to nejlepší. Je originální, jedinečné a opravdu hodnotné. Zlatý slitek můžete získat v hodnotě 1 500 až 1 300 000 Kč. Bude-li dotyčný chtít, může jej kdykoli prodat a získá zpátky jeho adekvátní hodnotu a možná i více – cena zlata jde totiž neustále nahoru. Takový dárek rozhodně má smysl.

Už jste četli?  Kolik vám reálně vynese úrok na spořicím účtu?

Oslavte společně důležité okamžiky

Výročí svatby, přírůstek do rodiny, zásnuby, promoce a mnoho dalších okamžiků chceme v životě oslavit s těmi, kteří jsou nám nejbližší. Každý takový milník si zaslouží jedinečný dárek. Zlatá mince znázorňující znamení zvěrokruhu je určitě daleko originálnějším dárkem, nežli krabice s čokoládou nebo koš plný dobrot. Takový dárek totiž něco znamená.

Zlaté mince mající konkrétní jména jsou osobité a takové dárky mohou věnovat manželky svým drahým polovičkám, vnoučata prarodičům i bratři sestrám a naopak. Nemusíte čekat na významný milník ve vašich životech. Ukázat druhému, že má ve vašem životě místo, můžete kdykoli. Darujte mu zlato a ukažte mu, že je pro vás zrovna tak cenný.