Skupina vědců hledala vzorce geniality. A objevila, že lze „zkopírovat“ každé lidské chování, tedy způsob, jak někteří jedinci dosahují výjimečných výkonů a jak dělají to, že tyto výsledky podávají.

Tato metoda, která na základě tohoto výzkumu vznikla, se jmenuje NLP a je vyvíjena již 50 let. Má svůj původ ve Spojených státech amerických, kdy na samotném začátku za ní stál doktor a matematik Richard Bandler a lingvista John Grinder.

Vlivem zdokonalování NLP metod se pak rozšířily možností její aplikace do dalších oborů a dnes se stává naprostým hitem na poli celého světové osobního rozvoje.

V ČR se NLP můžete naučit od NLP trenéra Radka Karbana, který Vám ukáže, jak i Vy můžete porozumět více sami sobě, dějům ve svém mozku a naučit se lépe ovládat sílu své mysli na základě detailně rozpracované NLP metodiky.

V jeho NLP kurzech se můžete například naučit, jak změnit dopad událostí, které se vám v životě v minulosti staly, nebo které denně zažíváte, a místo stresu pociťovat klid, místo strachu pociťovat odhodlání, místo nejistoty vnímat ocelové sebevědomí.

Co NLP znamená?

Neuro vyjadřuje zaměření na prvotní neurologické pochody v mozku. Lingvistické zase znamená využití jazyka a jeho kódování k dosažení chtěných změn. Programování je zase o aplikaci změny a vzorců, které vedou ke změně na více vrstvách osobnosti a psychiky.

Je to velmi obohacující zkušenost, kterou lze doporučit každému ambicióznímu jedinci, CEO, manažerům, personalistům, pracovníkům v HR, terapeutům i koučům, kteří chtějí mít jednoduše lepší výsledky.

Kdo NLP školí?

Kurzy a školení NLP lze absolvovat pod prestižní Coaching University Czech Republic, na které vyučuje mezinárodně certifikovaný NLP Trainer Radek Karban.

Je to pro všechny, kdo se chtějí tak vyšvihnout v životě či profesi nebo byznyse rychleji.

Už jste četli?  Lepí balíky i označuje podlahy: Jak vybrat nejlepší pásku?

Jen si odpovězte sami: Chcete stagnovat? Nebo se posouvat hlemýždím tempem? Nebo si to radši svištět rychleji a mít před ostatními náskok?

Protože i o tom je NLP. Je to velmi silný nástroj 😉