Mobilní telefon iPhone 15 aktuálně patří k tomu nejlepšímu, co trh se smartphony nabízí. Pokud svůj telefon chcete ochránit a zabezpečit před následky nemilé nehody a zároveň využívat všechny jeho přednosti na sto procent, vyplatí se mít ve výbavě i užitečné příslušenství. Které doplňky pro iPhone 15 jsou dle našeho názoru nejlepší a stojí za to si je pořídit? Dočtete se v našem článku.

Bez pouzdra na mobil ani ránu

Mezi základní příslušenství na iPhone 15 rozhodně patří vhodný obal. Kryty a pouzdrajsou nezbytným vybavením pro každého majitele, kterému není lhostejné, jak dlouho jeho zařízení vydrží funkční, bez škrábanců či oděrek. Pouzdro na iPhone 15 jej pomáhá chránit před poškozením při pádech a nárazech. Existuje mnoho variant od různých výrobců. Kryty se liší úrovní ochrany a samozřejmě i designem. Dnes je vyrábějí i věhlasné módní značky, můžete si tak pořídit například ochranný kryt od Guess.

Oblíbená jsou pouzdra s podporou MagSafe, bezdrátového indukčního nabíjení. Když iPhone potřebujete nabít, jednoduše k němu i s nasazeným pouzdrem přicvaknete nabíječku MagSafe, nebo ho položíte na Qi nabíječku.

Ochranná fólie – druhá „kůže“ pro váš displej

Ochranné samolepicí fólie pomáhají chránit displej vašeho iPhone (nehledě na typ) před škrábanci a prasklinami. Kvalitní ochranné sklo na iPhone 15 by mělo být dostatečně tenké a transparentní, aby nijak nezhoršovalo uživatelský zážitek při používání dotykového displeje. Vedle krytu je tvrzené sklo druhé nejvíce poptávané příslušenství k iPhonu. Zvažte také ochranné sklo na fotoaparát. Jedině tak zabráníte poškrábání nebo dokonce poškození čočky.

Už jste četli?  Ochrana soukromí na internetu: co je dobré dodržovat

Bluetooth sluchátka nebo reproduktory

Pro lepší zážitek z poslechu hudby nebo hovorů bez použití kabelů můžete zvážit bezdrátová sluchátka nebo reproduktory. Apple jich má v nabídce hned několik. Technologicky nejpropracovanější jsou Air Pods 3. generace, AirPods Pro, anebo největší z nabídky – sluchátka s hlavovým mostem a velkými pohodlnými náušníky AirPods Max. Všechna tato troje sluchátka disponují kromě řady jiných předností také personalizovaným prostorovým zvukem s dynamickým snímáním polohy hlavy. Dopřejte si dech beroucí zážitek ze zvuku, který vás doslova obklopí, ponořte se do poslechu hudby tak jako nikdy před tím a nechte se jím pohltit.


Mějte klíče a osobní věci pod kontrolou

Jednou z praktických vychytávek, kterou můžete díky svému iPhonu 15 využít, je lokalizátor AirTag. Malý tělem, ale inovativní a velmi přínosný Air Tag, umožňuje snadno sledovat věci jako peněženka, klíče, batoh, kabelka a další zavazadla či předměty, o nichž chcete mít přehled. Stačí do nich AirTag umístit, nebo ho k němu jednoduše připevnit. AirTag pak uvidíte na panelu Předměty v aplikaci Najít. Je navíc odolný proti vodě a prachu (disponuje certifikátem IP67).