Chystáte se na dovolenou do zahraničí nebo máte v plánu prožít teplé letní dny v naší kotlině? Ať tak či onak, budete potřebovat vhodnou letní kabelku, která doplní váš outfit a bude vaší věrnou společnicí na všech cestách, na které se s ní vydáte. Vybrat vhodnou kabelku není ovšem vždycky tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Proto je na místě vždycky popřemýšlet, jaký typ kabelky vám bude ladit k aktuálním šatům, sukni, overalu, či dokonce k plavkám na pláži. Poté si už stačí pouze vybrat vhodnou velikost a vydat se vstříc letním radovánkám.

Jak si správně vybrat letní kabelku?

Ač v poslední době zažívají velký boom trendy batůžky, které jsou praktické a které oceňují zejména maminky malých dětí, nejsou na smrt odsouzeny ani klasické kabelky či dámská psaníčka, anebo kabelky ve tvaru populárních ledvinek. Výběr je v podstatě tak široký, že si každá žena jistě zvolí padnoucí kousek.

Mezi trendy letní kabelky patří například ty, které jsou vyráběny z imitace broušené kůže a mají dostatek menších, ale přesto praktických přihrádek. Ženy navíc v poslední době dávají přednost spíše než velkým kabelkám malým a decentním kabelkám, do kterých se vždycky vejde jen to nejdůležitější.

Na barvě záleží

Mezi aktuální letní barvy u kabelek patří mentolová, pistáciová, citronová či jahodová. Velmi často ženy tyto vkusné barevné kabelky kombinují s oblečením, které je vyzývavé a často i lehce extravagantní, ať už se jedná o sukně či šaty. Osvěžit ovšem podobnou kabelkou můžete i basic kousky oblečení, které tímto bezprostředním doplňkem oživíte ještě daleko více. Bez letní kabelky se ovšem žádná žena v době slunných dní neobejde.  

Už jste četli?  V plném rozkvětu – podívejte se na nejnovější módní trendy pro ženy

Jak velkou kabelku potřebuji?

Rozhodnutí je samozřejmě na vás a vždy záleží také na tom, co v kabelce budete nosit. Pokud víte, že kabelku budete mít pouze do práce, anebo na kávu s kamarádkou, vyplatí se investovat do menších kabelek, které pojmou v podstatě pouze ty nejdůležitější poklady, a to včetně mobilního telefonu a peněženky. To samé platí i o kabelkách se kterými se vydáte do společnosti.

V případě, že se vydáváte na nákupy či plánujete delší cestu a potřebujete s sebou větší množství věcí, rozhodně se vyplatí pořídit si větší kabelku, která bude rozhodně praktická.

Kde vybrat vhodnou kabelku pro každou příležitost?

S výběrem vhodné kabelky vám pomůže e-shop TRENDYMANIA fashion, který nabízí originální kousky, které jsou nejen krásné, ale zároveň praktické, a hlavně se můžete spolehnout, že vyberete kabelku podle aktuálních trendů.

K letní kabelce jedině letní outfit. Jak ale vybrat oblečení, aby bylo i v létě příjemné a pohodlné? Zjistěte, jaké jsou vhodné materiály pro letní oblečení.