Ať se chystáte do společnosti, nebo sportovat, vždy je to dobrá příležitost k tomu, abyste vyladili outfit do posledního detailu. A tím je právě řemínek k vašim hodinkám. Skvělé je, že ať máte hodinky značky Apple, Xiaomi, Garmin, nebo i jiné, vždycky na ně seženete padnoucí řemínky. Pojďme se v nich ale trochu zorientovat, abyste při koupi nesáhli po pásku, který není kompatibilní s vašimi hodinkami.

Vyberte správnou velikost

Než se pustíte do výběru řemínků na hodinky, zjistěte si, jakou velikost má právě vaše značka a model. Vybrat styl a barvu už je pak hračka. Pojďme se proto podívat na velikosti řemínků tří nejoblíbenějších značek sportovních a chytrých hodinek.

Řemínky k hodinkám Apple Watch

Vybrat padnoucí řemínky na apple watch je opravdu snadné. Velikosti se pohybují od 38 do 41 mm a tu správnou volíte podle velikosti pouzdra hodinek. Tu bez problémů najdete vyrytou na zadní straně svých Apple Watch.

Řemínky pro Xiaomi hodinky

Mohlo by se zdát, že u hodinek Xiaomi bude výběr pásku k nim komplikovaný, ale ve skutečnosti to nebude tak horké. Jednoduše hledejte vždy řemínek pro svůj konkrétní model hodinek. Existuje mnoho modelů těchto hodinek i fitness pásků, a tak zkrátka zvolte vždy ten, u kterého najdete název modelu svých hodinek.

Řemínky pro Garmin sporttestery

Tady se nám to začíná malinko komplikovat – hodinky Garmin mají totiž různé modely, ale jen několik málo typů řemínků. Existují dva typy připínání pásků k hodinkám Garmin:

  • QuickFit – pásky tohoto typu se vyrábějí ve velikostech 20, 22 a 26 mm. Najdeme je třeba u modelů Fenix 6 a Forerunner 945.
  • Quick Release – tento typ pak najdeme u většiny řad a modelů Garmin, s velikostí 20 mm.
Už jste četli?  Podprsenky pro větší poprsí by měly být vaší druhou kůží

Vsaďte na jistotu

Nejjednodušší způsob, jak si vybrat správnou velikost pásku ke svým chytrým či sportovním hodinkám je nakupovat v e-shopu, který má dobře rozdělené značky, jejich řady a modely, a tak je nákup velmi snadný. Takovým je i e-shop s řemínky mujmiband, kde je výběr správného pásku rychlovka.