Ať se chystáte do společnosti, nebo sportovat, vždy je to dobrá příležitost k tomu, abyste vyladili outfit do posledního detailu. A tím je právě řemínek k vašim hodinkám. Skvělé je, že ať máte hodinky značky Apple, Xiaomi, Garmin, nebo i jiné, vždycky na ně seženete padnoucí řemínky. Pojďme se v nich ale trochu zorientovat, abyste při koupi nesáhli po pásku, který není kompatibilní s vašimi hodinkami.

Vyberte správnou velikost

Než se pustíte do výběru řemínků na hodinky, zjistěte si, jakou velikost má právě vaše značka a model. Vybrat styl a barvu už je pak hračka. Pojďme se proto podívat na velikosti řemínků tří nejoblíbenějších značek sportovních a chytrých hodinek.

Řemínky k hodinkám Apple Watch

Vybrat padnoucí řemínky na apple watch je opravdu snadné. Velikosti se pohybují od 38 do 41 mm a tu správnou volíte podle velikosti pouzdra hodinek. Tu bez problémů najdete vyrytou na zadní straně svých Apple Watch.

Řemínky pro Xiaomi hodinky

Mohlo by se zdát, že u hodinek Xiaomi bude výběr pásku k nim komplikovaný, ale ve skutečnosti to nebude tak horké. Jednoduše hledejte vždy řemínek pro svůj konkrétní model hodinek. Existuje mnoho modelů těchto hodinek i fitness pásků, a tak zkrátka zvolte vždy ten, u kterého najdete název modelu svých hodinek.

Řemínky pro Garmin sporttestery

Tady se nám to začíná malinko komplikovat – hodinky Garmin mají totiž různé modely, ale jen několik málo typů řemínků. Existují dva typy připínání pásků k hodinkám Garmin:

  • QuickFit – pásky tohoto typu se vyrábějí ve velikostech 20, 22 a 26 mm. Najdeme je třeba u modelů Fenix 6 a Forerunner 945.
  • Quick Release – tento typ pak najdeme u většiny řad a modelů Garmin, s velikostí 20 mm.
Už jste četli?  Nadčasová klasika sportovní elegance: Černé dámské tenisky

Vsaďte na jistotu

Nejjednodušší způsob, jak si vybrat správnou velikost pásku ke svým chytrým či sportovním hodinkám je nakupovat v e-shopu, který má dobře rozdělené značky, jejich řady a modely, a tak je nákup velmi snadný. Takovým je i e-shop s řemínky mujmiband, kde je výběr správného pásku rychlovka.