Co víc si přát než pohodlné spodní prádlo, deku, svíčku, která provoní celý dům, a užít si teplo domova.  Ano, podzim je tu! S podzimem přichází hned několik věcí, na které se můžeme těšit. Kromě chvil s knížkou v ruce, je podzim synonymem pro symfonii všech barev, a barvy jsou podle nás základním pilířem, proč se na toto roční období těšit. A ani u spodního prádla nemusíme “troškařit”.

V barvách nude

Tělová barva se někomu může zdát jako nuda, ale jste na omylu, milé ženy. Čím víc vyjádřit pocit klidu, čistoty a jemnosti než právě odstíny nude barvy? Milovnicemi tělové barvy jsou většinou ženy, které touží zapadnout do společnosti, chtějí působit přirozeně a nepřitahovat příliš pozornosti. Není divu, že je jednou ze 3 nejčastějších a nejoblíbenějších barev spodního prádla.

Petrolejová barva není ani letos out

Petrolejová barva je u žen v oblibě už nějaký pátek. Fashion specialisté se shodují, že přistane ženám s křivkami. Navíc i přesto, že se jedná o tmavší odstín barevné palety, vyjadřuje u žen pocit klidu a relaxu, takže na podzimní večery u krbu ideální volba.

spodni-pradlo

Safírová modrá

Pokud ještě nemáte v “šuplíku” prádlo v safírové barvě, honem to napravit! Temná modrá v sobě skrývá jisté kouzlo, díky kterému se budete cítit výjimečně, jako správná královna. Navíc safír je znám jako kámen moudrosti, zdravého rozumu a věrnosti. Co tedy nalákat drahou polovičku na tuto barvu? V jedné z nejnovějších kolekcí značky LISCA najdete i tento jedinečný kousek – jedná se o kolekci s obdobným názvem Sapphire.

Červená jako symbol smyslnosti

Červená barva ještě nikoho neodradila. Červená je smyslná barva. Milovnice červeného prádla rády trochu přehánějí, vyžadují spoustu pozornosti a málokdy jim chybí sebevědomí. Je tedy ideální volbou na podzimní radovánky, jelikož podzim plyne u některých na negativní vlně, červená barva spodního prádla trochu pomůže s náruživějším smýšlením.

Už jste četli?  Outfit inspirace: Jak se oblékají známé influencerky?

INSTAGRAM: lisca.cz                     www.lisca.cz