Je to tady, den na který každá žena dlouho čeká – její svatba. Nadšení a obavy, aby vše vyšlo, nás provází celý den.  Uhlídat a naplánovat tolik věcí a detailů.  Šaty vybrané, boty také, ale co takové spodní prádlo?

Spodní prádlo je také velmi důležité

 Je důležité, aby spodní prádlo pod svatebními šaty sedělo jako ulité a zároveň aby se v něm žena cítila pohodlně. LISCA do své jarní kolekce zařadila i tu s nádechem svatební elegance – kolekci GRACE. Pod šaty nebo na první společnou noc jako dělané.

Jaké svatební spodní prádlo?

Vyplatí se věnovat dostatečnou pozornost výběru správné velikosti a modelu. Vzhledem k tomu, že prádlo nevěsta nosí téměř celý den, je důležité, aby se v něm cítila jako v bavlnce, ale zároveň aby si připadala svůdně a zkrátka dokonale.

Nesmí nikde škrtit ani odstávat. A pokud se nemůžete rozhodnout, klidně si kupte modely dva. Určitě se neztratí, protože spodní prádlo LISCA je nadčasové a hodí se pro každou příležitost.

Jakou barvu spodního prádla?

Podle tradice je nevěsta je vždy za princeznu v bílém.  Bílá přeci jenom značí nevinnost, eleganci a krásu.  Proto se nevěsta svým atraktivním vzhledem tak odlišuje od svatebčanů.

Pro klasické bílé svatební modely doporučujeme spodního prádlo ve sněhově bílé barvě nebo barvě smetany. K odlišnému pojetí svatebních šatů vám doporučujeme nákup spodního prádla buď v barevném odstínu ladícím se šaty nebo v tělové barvě. Tělová barva má tu výhodu, že je pod svatebními šaty v podstatě neviditelná.

svatebni-spodni-pradlo

Hladké nebo krajkové?

spodni-pradlo-pod-svatebni-saty

Spodní prádlo vybírejte s ohledem na střih vašich svatebních šatů. Pokud jsou vaše šaty tenké a hladké, je lepší, aby jste vybíraly z minimalistických modelů prádla a volily hladké podprsenky s bezešvými košíčky. Bezešvé hladké kalhotky jsou také perfektní volbou.

Pokud máte šaty s velkým výstřihem rozhodně zvolte model s odnímatelnými ramínky.

Pokud milujete krajky a výšivky, můžete se jimi pyšně pochlubit i ve svůj svatební den.

Při plánování svatebního spodního prádla vždy myslete i na společnou noc a následující společné ráno.  Ujistěte, že kromě svatebního dne váš vyvolený nikdy nezapomene ani na vaše první manželské společné probuzení. LISCA vám nabídne vše.

Svatební den je jedinečný a je jenom váš. Proto si zasloužíte něco nádherného a  okouzlujícího, co zůstane ve vašich vzpomínkách navždy. 

Spodní prádlo z kolekce GRACE     www.lisca.cz        Instagram: lisca.cz