Stále více lidí touží po venkovní svatbě, která nabízí mnohem více možností a svobody pro všechny hosty. Letní období k tomu navíc doslova vybízí! Pokud toužíte po venkovní svatbě, máte před sebou mnoho zařizování. Na co všechno byste měli myslet, aby byl váš svatební den perfektní?

Místo by mělo být krásné i praktické

Chcete-li svatbu venku, jako první věc budete řešit místo. Neudělejte tu chybu a při výběru se neřiďte pouze krásným prostorem – místo pro konání svatby by mělo být i praktické. Je zde dost místa na parkování hostů? Nebudete to mít daleko od prostoru, kde se bude připravovat pohoštění? A co možnost odskočit si – do keříku přece své svatební hosty posílat nebudete.

Na předpověď počasí se nespoléhejte

Můžete si plánovat, co chcete, ale počasí zkrátka poručit nemůžete. Proto je potřeba být před jeho přízní i nepřízní o krok napřed. Párty stan je pro konání venkovní svatby naprosto perfektní. Zajistí totiž pohodlné zázemí, vás i vaše nejbližší ochrání nejen před ostrým sluncem, ale i před kapkami deště. Jeho velikost můžete vybírat nejen podle místa, ale i podle počtu hostů, se kterými chcete svůj kouzelný den strávit.

Dneska je pro párty stany pronájem samozřejmost, proto se nemusíte bát nutnosti jej kupovat. I tak ale s touto položkou na svém seznamu určitě počítejte.

party-stan-na-svatbu

Občerstvení vybírejte nejen podle chuti

Co si budeme povídat – na svatbu většina lidí vyráží s vědomím, že se prostě dobře nají. Hemží se to tu samými dobrotami, proto i skladbu občerstvení dobře promyslete. Pozor – ne všechny potraviny a jídla jsou pro venkovní svatbu vhodná.

Už jste četli?  Není bufet jako bufet – zapomeňte na suchou housku se salámem

Zvláště pokud bude teplo, vyvarujte se čokoládě, která se rozteče. Pozor i na masitá jídla, která by mohla v parném dnu přilákat nezvaný hmyz. Jídlo vybírejte i podle toho, budete-li ho mít případně kde ohřát či jinak tepelně upravit.

Zábava nesmí chybět

Velkou výhodou venkovních svateb je možnost pro zábavu. Inspirace je totiž opravdu hodně a na rozdíl od svatby v nějakém vnitřním prostoru se zde fantazii meze nekladou. Pokud si to co do prostoru můžete dovolit, zvažte pronájem nafukovacích atrakcí. A rozhodně se nenechte zmást, že se jedná o legraci pro děti. Nafukovací atrakce dokážou nadchnout malé i velké a na venkovní svatbě, pokud počasí dopřeje, s nimi zaručeně sklidíte úspěch.