Blíží se synovi narozeniny, chcete mu udělat radost pod stromečkem nebo s ním oslavit nějaký úspěch? Máme pro vás tipy na dárek pro syna, ať už mu jsou 2 roky nebo třeba 35 let.

Dárky pro prcky

Malinkaté děti z dárečků ještě nemají moc rozum, ale chcete-li pořídit dárek pro syna, který právě dovršil věku dvou let, nebo chcete něco pěkného pro několikaměsíční miminko, hračka si vždy najde své místo. Pro kojence hledejte hračky v kontrastních barvách, ideálně černo-bílé, s velkýma očima. To milují. Pro trochu větší prcky, od jednoho roku, vybírejte hračky rozvíjející motoriku, váš synek bude rád vkládat kostičky do otvorů nebo bouchat kladívkem na bubínek. Ještě o něco větší děti pak zvládnout různé dětské hry, pexeso, autodráhy nebo hezké knížky.

Dárky pro syna do 12 let

Než se váš syn dostane do puberty, ještě ho potěšíte různými hrami, ať už deskovými, na počítač, nebo v mobilu. Čtenáři ocení dobrodružné knihy, sportovci vybavení. Mezi dárky pro syna by neměly chybět ani elektronické vychytávky nebo oblečení s oblíbenými postavami.

Dárky pro syny v pubertě

Hledáte dárek pro syna, kterému je 14, 15 nebo třeba 17 let? Pak určitě neprohloupíte s počítačovou hrou. V tomhle věku mají se spolužáky jedno velké téma, a to bývá jedna konkrétní hra. Proto se raději vašeho syna zeptejte, jaké by bylo jeho přání. Pokud se chystáte i na velké dárky, rozhodně potěšíte herním počítačem. Pokud už takovou výbavu má, možná mu ještě chybí správná hráčská židle.

Už jste četli?  Dýmějový mor je zpátky! Mysleli jste si, že je věcí minulosti?

Není-li váš syn zrovna herní typ, i tak zbývá spousta možností, co mu darovat. Vsadit můžete na oblečení, sportovní vybavení, chytré hodinky a další vychytávky.

Osmnáct je pak velké jubileum, a pokud váš syn nepohrdne šperky, pak i řetízek pro syna mu může udělat radost.  

I synové nad 20 let si zaslouží dárek

Ač už jsou dospělí, neznamená to, že je nemůžete potěšit. Ať ještě studují a bydlí na kolejích, nebo už pracuji a bydlí sami, takový polštář pro syna mu připomene, že ho máte rádi a myslíte na něj.  

Mnohdy se ale v tomto věku, a to myslíme, ať je synovi 20, 30, nebo 35, nevyplatí pořizovat nějaký dárek. Lepší volbou budou peníze. A jak darovat peníze? Zabalte je originálně. Použijte třeba model auta a peníze zamotané do ruliček mu připněte na střechu jako náklad.

Máte ještě staršího syna? Pak by vás mohla zaujmout inspirace na dárek k 50 narozeninám.