Chtěli byste si pořídit nový vůz a uvažujete o koupi pěkného Subaru? V tom případě byste měli vědět, že tento vůz není pouze vozem pro velké rodiny, nýbrž také pro jednotlivce, kteří hledají pohodlný, bezpečný, a přitom cenově přijatelný vůz, který je na jejich cestách vždy podrží. Pořizovat si přitom nemusíte pouze nový vůz, nýbrž také vůz ojetý, který vás překvapí svou cenou a také kvalitním provedením a výbavou, ze které vás bude přecházet zrak.

Kvalitní SUV, na které vám stačí 300 tisíc korun

Co takhle si pořídit Subaru Forester, které má naftový motor 2.0 D a je kombinovaný s manuální šestistupňovou převodovkou? Budete se divit, ale Subaru bazar tento model z roku 2013 nabízí klidně i za cenu do 300 tisíc korun. Záleží samozřejmě, kolik bude mít daný vůz najeto, tudíž tuto cenu berte pouze jako takový mustr, za kolik si můžete SUV pořídit. Bohužel je těchto modelů v nabídce velmi málo. V nabídce naleznete také dražší verze jako třeba Subaru Forester 2.0i – L Comfort MR 2018, který vás po prvním majiteli přijde zhruba na 700 000 Kč. Samozřejmě je jinak Subaru stále velmi drahým modelem, co se nejen ojetin týče.

Jak je to u Subaru se servisem?

U vozidel Subaru servis zaručuje autorizovaný prodejce. V autorizovaném záručním i pozáručním servise vám automechanici mohou nabídnout velmi profesionální přístup a celou řadu prací na vašem voze. Podobný servis zahrnuje například diagnostiku vozidla, lakýrnické práce, mechanické práce, kompletní opravy, sezonní výměnu pneumatik či opravy motorů i diferenciálů, a mnohé další práce. Je přitom jedno, zda si pořídíte zcela nový či již ojetý vůz. Využít autorizovaného servisu se vyplatí rozhodně mnohem více než svůj vůz svěřit do rukou kamarádů mechaniků. Ti by mohli váš vůz třeba i nechtěně poškodit a následná oprava by se mohla vyšplhat na nepříliš přijatelnou částku, což by vás rozhodně nepotěšilo. 

Už jste četli?  Hackeři jsou stále vynalézavější: Jak nepřijít o svou kryptoměnu?
subaru-forester-motor-servis

Pro koho je Subaru vhodné?

Pokud tedy stále toužíte po novém či ojetém Subaru, které je vaším snem již od útlého mládí, rozhodně není na co čekat. Tyto vozidla se řadí mezi velmi bezpečné osobní vozy, které si na našich silnicích vždy naleznou své čestné místo. Tento vůz se totiž dlouhodobě řadí mezi velmi bezpečné vozy, které milují nejen početné rodiny, ale také vysoce postavení manažeři, kteří většinu svého času tráví právě v autě při různých pracovních cestách. 

Přepravujete si i na motorce či skútru? A víte, co je to e-fichtl?