Bazén je praktická věc na zahradu, obzvláště v létě. Nejlepší jsou plastové zapuštěné bazény, které nehyzdí prostředí a dají se snadno zasadit do prostoru. 

Zapuštěný bazén a jeho výhody

Plastové zapuštěné bazény mají mnoho výhod. Především tu, že nejsou vidět jeho stěny a je přirozenou součástí prostoru. Dobře se do něj nastupuje, což ocení především děti, které se nemusí šplhat vysoko nebo jít po žebříku. Plastový bazén je skvělý v tom, že se do něj dá skákat, což opět ocení děti v rámci letních radovánek.
Zapuštění je sice náročnější, než jej jen tak postavit, ale je také pevnější a jen tak nepraskne, protože má kolem sebe pevnou zem.

Kam pro plastové bazény

Společnost Rentmil vyrábí výhradně plastové bazény, které jsou cenově dostupné, a v různých tvarech a rozměrech. Velmi dobrý poměr kvality a ceny nabízí u zapuštěných bazénů, příslušenství, a dostupný je také servis. Jarní zprovoznění bazénu i jeho zazimování je pak samozřejmostí.

Společnost Rentmil vyrábí bazény od roku 2002, a také mají k dispozici vzorkovou prodejnu. Bazény do země na klíč si můžete snadno pořídit, jsou s filtrací a v moderním stylu. Pořiďte si bazén, který bude slušet právě vaší zahradě. Velký výběr je na stránkách www.rentmil.cz.

Velký výběr bazénů do země

Levné bazény do země se dají opatřit bazénovým zastřešením, což prodlužuje koupací sezónu až na 6 měsíců v roce a je také bezpečnostním prvkem, který zabrání nechtěnému pádu do bazénu. Hodí se do každé zahrady i s členitějším terénem, kdy je běžné umístit bazén i do svahu.
V nabídce mají hned několik typů bazénů:

  • Oválné, obdélníkové nebo kruhové.
  • Zajímavý je bazén s protiproudem. Je vhodný k relaxaci a také jako atrakce. V bazénu vzniká šumivý proud, který se dá i regulovat podle přání.
  • Přelivové bazény mají zase tu výhodu, že na okraji je mřížka, kde se voda přelévá a je zároveň s okolním terénem. Takto se filtruje a snadno cirkuluje.
Už jste četli?  Jak funguje umělá inteligence? Vyzkoušejte si to na vlastní kůži

Bazén láká ke koupání a hodí se pro vnitřní i venkovní prostory. Dokonalost a relax jsou zaručeny, v létě i v zimě.