Když se u nás v České republice řekne elektrokolo, rozhodně se většině z nás vybaví elektrokolo Crussis. A není se čemu divit. Domácí společnost Crussis dokázala během pár let vybudovat doslova impérium a přilákat svými pestře barevnými a kvalitními elektrokoly širokou veřejnost.
Výroba přímo na domácí půdě navíc umožňuje představovat novou řadu kol vždy na přelomu léta a podzimu, nejčastěji v září a s výrobou tak začít již během podzimu, což dává firmě značný náskok před ostatními. 

Záruka kvality

Crussis se ve velmi krátkém časovém horizontu dostal na první příčku nejprodávanějších elektrokol v České republice. A skutečně, pokud se na to zaměříte, velká většina elektrokol, které na ulici nebo v terénu potkáte, bude nápadně občas až svítivě barevné, což je právě poznávacím znamením právě značky Crussis. Ta sází na líbivý nápaditý design a kvalitní komponenty za přijatelnou cenu, což jí vysloužilo prvenství v prodeji elektrokol v naší zemi. 

Do města, i do terénu

Neustálý technický pokrok umožnil výrobcům elektrokol postupně přizpůsobovat modely kol specifickým podmínkám jako je jízda v těžkém terénu nebo naopak v ruchu ať už velkých nebo malých měst. Elektrokola Crussis jsou určeny pro každou příležitost. Horská elektrokola vás bezpečně, a přitom s nutnou dávkou adrenalinu provedou těžkým terénem jako jsou lesní traily, kameny, písek či kořeny a bude stejně spolehlivé na cyklostezce nebo klasické pozemní komunikaci. Modely městských elektrokol zase zaručí rychlý, pohodlný a bezstarostný přesun ve víru velkoměsta a často díky své mobilitě a flexibilitě strčí do kapsy kdejaký automobil, protože se stává stále větší skutečností fakt, že ve městě se většinou kamkoliv rychleji dostanete na elektrokole než autem. U městských kol navíc jistě oceníte širokou škálu doplňků jako jsou speciální brašny, košíky nebo tašky, které posunou elektrokolo na vyšší úroveň. Trekingová a krosová elektrokola potom poslouží všem, kteří se pohybují takříkajíc jednou nohou tam a druhou tam. Zvládnou totiž bez problému těžší terén a samozřejmě také cyklostezky a komunikace ve městě a jsou dostupnější než horská elektrokola. 

Už jste četli?  Originální dárky ze zlata dají druhým najevo, jak moc jsou pro vás výjimeční

Kvalitní komponenty a pravidelný servis jsou recept na dlouhý život vašeho elektrokola

Crussis dodává skutečně kvalitní výrobky, a přestože je koupě elektrokola jistou investicí, investujete především sami do sebe a do svého zdraví. Aby vám kolo přinášelo radost co nejdéle, nestačí se spolehnout na kvalitu komponentů jako takových, ale stejně jako u automobilu, dopřejte elektrokolu pravidelný servis. U většiny prověřených prodejců je servis samozřejmostí, proto se při výběru vyplatí mít o tomto přehled. Zajistíte si tak pravidelnou kontrolu, dotažení a v mnoha případech také precizní čištění, které vdechne vašemu elektrokolu nový život a zaručí jeho dlouhou životnost.