Inspiraci na outfit už dávno nečerpáme pouze z přehlídkových mol a módních časopisů či od filmových celebrit. V posledních letech se inspirujeme i u známých influencerek, ať už jsou jejich příspěvky na sociálních médiích o módě, nebo ne. Které rozhodně ví, co je zrovna trendy?

Teplákovky nejen na doma

Možná si pamatujeme teplákové soupravy z dětství, kdy jsme je nosili na doma nebo na sport či hraní venku. A ač teplákovky byly dlouho mimo módní trendy, dnes už to není pravda a zařadily se mezi volnočasové oblečení, které může být stylové a bez pochyby v něm můžeme vyrazit na nákupy nebo do města či kavárny. Jak skvěle mohou teplákovky vypadat se můžete přesvědčit u módních influencerek, dvojčat Sarah a Philippy, které mají na Instagramu téměř 250 tisíc sledujících.

Legíny: pohodlné a sexy

Stejně jako tepláky nepatří pouze domů na gauč, ani legíny rozhodně neoblékáme jenom na sport. V posledních letech se staly nedílnou součástí šatníku každé ženy, které alespoň trochu sleduje módní trendy. A své o tom ví i zmíněné influencerky s účtem wearetwinset.

Lehké prodyšné legíny se hodí na léto – stačí je doplnit dlouhým trikem, crossbody kabelkou nebo ledvinkou a tzv. ungly shoes. V zimě vás pak zateplené legíny zahřejí. Perfektně ladí s vysokými zimními botami, svetrem a teplou prodlouženou vestou. A místo kabelky vám outfit doplní dámský batůžek a šála v barvě bot.

TIP: Chcete se i vy obléct vkusně a zároveň pohodlně díky skvěle padnoucím teplákovkám či pohodlným, ale elegantním legínám? Módní kousky najdete na fashion e-shopu Trendymania.cz.  

Ugly shoes

Ještě jste tento výraz neslyšeli? Ugly shoes neboli ošklivé boty, které najdete také pod dalšími názvy, jako jsou ugly sneakers, chunky sneakers nebo dad sneakers, rozhodně ošklivé nejsou. Ač se mohou zdát na první pohled trochu humpolácké, pro někoho retro, moc barevné či bláznivé, v módním průmyslu si našly své místo již před třemi lety a jen tak se ho nevzdají. Ugly shoes mají vyšší podrážku, takže i vy získáte pár čísel navíc. Ještě k tomu jsou maximálně pohodlné a každému outfitu dodají ležérně sportovní šmrnc.

Už jste četli?  Otevřené bankovnictví je trendy i mezi poskytovateli půjček. Co vám to přinese?