Pokud se chcete při práci na zahradě cítili pohodlně, je dobré pořídit si vhodnou obuv. Čím by se měla vyznačovat? V první řadě musíte brát ohled na bezpečnost, pokud se chystáte stavět nový zahradní bazén, zamíříte do nejbližší prodejny pracovní obuvi. Jestli se však hodláte věnovat drobnému zahradničení, je nesmysl, aby se vaše chodila trápila v nepohodlných botách. Naopak budete rádi, když budou nohy trochu větrat a našlapování nebude způsobovat traumata vašim patám.

Protiskluzová podrážka a snadná údržba

A právě pro tyto příležitosti jsou tu naše Coqui clogsy. Lehká obuv poskytující maximum pohodlí a umožňující jednoduché čištění a údržbu. To je přesně to, co od pohodové obuvi na zahradu chcete. Boty na zahradu se zpravidla rychle zašpiní, ty naše stačí opláchnout zahradní hadicí a máte po starostech. Když jsme zmínili hadici, určitě vám hlavou problesklo, že to v gumových botech bude pěkně klouzat. Ale to se pletete, naši technici přišli s novými materiály, které jsou nejen protiskluzové, ale i antibakteriální. Vaše nohy tak budou po všech stránkách v bezpečí. 

boty-na-zahradu-coqui

Velké popularitě se těší všechny naše clogsy, určitě už jste nějaké viděli u sousedova bazénu. Je to zkrátka praktická obuv z lehké pěny, která vydrží. Levné náhražky podobné obuvi trpí spoustou kvalitativních nešvarů, originální Coqui jsou však velmi odolné a zvládnou více než 30 000 extrémních ohybů.

Stejně tak jsou rezistentní proti běžnému poškození, oděrky na nich prakticky neuvidíte. V letních měsících nedáte na naši obuv dopustit, to je ten pravý čas, kdy se projeví největší benefit clogsů – nohy v nich parádně větrají.

A když pořád prší? No přece holínky!

Když přijdou na řadu letní bouřky nebo podzimní nešvary počasí, je ta práce na zahradě přeci jen náročnější. Přesazování rostlin, starost o stromy, údržba skalky, k tomu všemu oceníte naši specialitu parádní Coqui holínky. Nejenže ochrání nohy před blátem, ale vypadají zároveň fakt dobře. Chcete-li si práci na zahradě užívat, sáhněte po naší obuvi a uvidíte, že i při práci si můžete užívat pohodlí. #RelaxOn

Už jste četli?  Jak vybrat podprsenku bez ramínek?