Kvalitní okapový systém je pro každého majitele domu velmi důležitý. Dešťová voda, která není ze střechy správně odváděna, totiž může poškodit fasádu, tepelnou izolaci, obvodové zdivo, ale dokonce i základy stavby. Jedině opravdu kvalitní okapy tak mohou zajistit dostatečný odvod dešťové vody ze střechy a pomoci s ochranou vašeho domu. Při výběru proto nedělejte kompromisy a volte maximální dostupnou kvalitu.

Komplexní okapový systém jako nejlepší řešení

Pokud stavíte, provádíte větší rekonstrukci, anebo zkrátka potřebujete nahradit starý a nevyhovující okapový systém novým, je pro vás ideální volbou pořízení celého systému „v jednom“. Není třeba vyhledávat a nakupovat žlaby, kolena, svody, háky a další potřebný materiál typu spojek nebo lapačů listí zvlášť. U EVROmat seženete vše na jednom místě a v té nejvyšší kvalitě.

Také okapy, které společnost nabízí, jsou vždy z kvalitního materiálu, ať již jde o měď, pozink, nebo dokonce titanzinek, vždy se můžete spolehnout na vysokou odolnost proti vnějším podmínkám a tím i na dlouhou životnost celého systému. Samozřejmostí je oboustranná povrchová úprava a na výběr má každý zákazník hned z devíti různých barev. Každý jejich okapový systém se vyznačuje také snadnou montáží.

Vše, co je pro okapy potřeba

Není samozřejmě nutné, aby zákazník nakupoval okapový systém vcelku. Každý, kdo potřebuje jakoukoliv část okapového systému, může se opět s klidným srdcem obrátit na danou společnost. Pro produkty ze všech kategorií platí to samé, co pro komplexní systémy. Opět je zde samozřejmostí použití kvalitních materiálů i povrchových úprav a vše, co z toho vyplývá pro jejich životnost a odolnost.

Pokud si zákazník není navíc jistý, jaký konkrétní prvek si pořídit, dostane se mu vždy pomoci od profesionálů, odborné konzultace a rady. Pro okapové žlaby, spojovací materiál, svody a vše ostatní se proto opět vyplatí obrátit se na EVROmat.

Už jste četli?  Co mohou silničáři udělat pro svou bezpečnost při práci na silnicích?

K EVROmat nejen pro okapy

Na webu www.evromat.cz je toho však k dostání mnohem více. Vybírat je zde možné střešní krytiny, fasády, izolační materiály, ale i plechy nebo dřevo. I v těchto případech se můžete spolehnout na vysokou kvalitu produktů i profesionalitu prodejců. S touto společností je každá stavba i rekonstrukce mnohem snazší.

Na trhu je už od roku 1992, a tak má nejen bohaté zkušenosti, ale také navázala, nyní již časem prověřená, partnerství s firmami, které dodávají kvalitní střešní materiály. V současnosti je zmíněná společnost největším českým výrobcem klempířských systémů, plechových střešních krytin a jedním z největších specializovaných prodejců střešních materiálů.