Zatímco muži si myslí, že kabelka ženám slouží jen na okrasu, ženy ví, že jim kabelka v přeneseném slova smyslu kolikrát i zachrání život. Stačí v ní mít vše, co je v daný okamžik potřeba. Crossbody kabelka pak představuje praktickou tašku do nepohody.

Kabelka není vždy příliš praktická

Proč má žena touhu vlastnit hned několik kabelek, když muži stačí ledvinka kolem pasu? To má hned několik příčin. V první řadě kabelka doplňuje outfit a dá rozum, že ne každá kabelka se hodí ke každému oblečení. Pak jsou tady různé příležitosti, kdy se absolutně nehodí jít na ples s velkoobjemovou kabelkou, a proto ženy upřednostní malé kabelky. A naopak jsou situace, kdy potřebujete kabelku, do které se vám vleze úplně všechno, a ještě něco navíc. V neposlední řadě jsou tady různé styly a značky kabelek, kdy rozhodnout se pro jeden jediný kousek je nadlidský úkol.

A protože ne všechny kabelky jsou praktické, je tady crossbody kabelka, která kombinuje krásu, styl i onu kýženou praktičnost. Jak už název napovídá, nosí se crossbody kabelka přes tělo a tím pádem umožňuje své majitelce mít volné ruce. Samozřejmě ta samá kabelka umožňuje popruh přes tělo schovat a pak ji lze nosit i v ruce.

Malé kabelky, střední i velké kabelky v crossbody stylu

Že crossbody kabelka není rozhodně nudná, o tom svědčí široká nabídka provedení. Upřednostnit můžete kožené crossbody kabelky, které dobře vypadají, jsou odolné a dobře se udržují. Vybírat můžete menší i větší crossbody kabelky, které s vámi udrží krok. Kabelka by měla splňovat hned několik kritérií a na crossbody kabelku jsou kladeny ještě větší požadavky.

Už jste četli?  Jak se dnes obléká elegantní muž ve věku 30–45 let?
crossbody kabelka

Crossbody kabelka je totiž kabelkou do nepohody. Přesně tento kousek si pro své denní vyřizování zvolí sebevědomá, prací či povinnostmi zahlcená žena, která potřebuje mít obě ruce volné, ale přitom se od své kabelky nemůže vzdálit, protože v ní nese důležité smlouvy k podpisu, líčení, klíčky, dárek pro svou kamarádku, dětské ubrousky či dětskou svačinu, psací potřeby a řadu jiných věcí.

Crossbody kabelka vám bude slušet i ve volném čase

Že je praktická, však ještě neznamená, že by crossbody kabelka nesplňovala požadavky na styl a slušivou módu. Právě naopak. I v hektickém tempu se můžete líbit. Stačí si vybrat styl kabelky, která vám i s pásem přes tělo bude velice lichotit. Pak už jen stačí uzpůsobit její velikost, počet kapes i způsob zapínání přesně podle vašich požadavků a můžete vykročit vstříc úspěšným zítřkům. Protože jedině žena ví, jak je kabelka i její obsah životně důležitý.

Rozhodně však není cílem tohoto textu, aby vyznělo, že crossbody kabelky jsou jen „pracovní taškou”, právě naopak. Kromě pracovních dnů se skvěle hodí i pro volnočasové aktivity, kdy budete opět těžit z toho, že máte díky crossbody kabelce obě ruce volné.