Kdo by nechtěl úsměv plný krásných bílých zubů. Bílá sklovina není jen reklamním trikem televizních spotů – rozhlédněte se kolem sebe a určitě najdete několik lidí, kteří svěřili svůj chrup bělení. No není to hezký pohled? Chcete taky krásné bílé zuby?

Vyberte způsob bělení zubů, který je nepoškodí

Možná jste konzultovali bělení zubů se svým ošetřujícím zubařem a ten vám bělení zubů nedoporučil, protože ambulantní metody mají abrazivní účinky – sklovinu „škrábou,“ a tak jsou nevhodné především pro lidi s citlivými zuby či se sklony k paradontóze. Nebo jednoduše nechcete utrácet peníze za takovou proceduru. To ale neznamená, že je pro vás bělení zubů zapovězené.

Existuje snadný způsob, jak si zajistit bílé zuby: domácí LED sada na bělení zubů. Snadný způsob, který zvládne úplně každý, bez ohledu na to, zda s touto metodou má nějaké zkušenosti. Domácí sada obsahuje LED lampu, speciální gel a nástavce na zuby. Bělení trvá 10 minut a je šetrné k zubní sklovině.

beleni-zubu-sada

Jaké jsou výhody LED bělení zubů?

Silné LED světlo o vlnové délce až 530 mn spolu se speciálním gelem, který se pro bělení používá, přináší hned několik výhod:

  • Ničí bakterie, čímž chrání před zubním kazem a zabraňuje tvorbě zubního plaku.
  • Odstraňuje fleky způsobené konzumací kávy, červeného vína a jiných potravin, které mají negativní vliv na barvu skloviny
  • Viditelný efekt po prvním použití, zářivě bílé zuby za měsíc
  • Snadno zvládnete i z pohodlí domova – umožní vám to LED sada na bělení zubů
  • Zabraňuje tvorbě zubního kazu

Proč mít bílé zuby?

Pro někoho nesmyslná otázka – je to jasné. Někdo má však v životě jiné priority a úsměv s krásně bílými zuby nepovažuje za důležitý. To je ovšem chyba. Když pomineme důležitost zdravého chrupu, jeho vzhled, který s tím však úzce souvisí, má vliv nejen na naši psychiku, ale i společenský život. Určitě znáte pořekadlo: „Šaty dělají člověka.“ Jeho význam tkví ve vzhledu osoby a tom, jaký dojem děláme na druhé. Stejný efekt mají krásné bílé zuby. Nejenže zářivý vzhled zvýší vaše sebevědomí, ale může mít vliv na to, jak vás bude vnímat protějšek, kolegové v práci a kdo ví? Třeba vám zajistí úspěch na pohovoru nebo vysněné povýšení.

Už jste četli?  Zapečená quinoa – přirozeně bezlepková a vhodná při hubnutí