Každému z nás láme srdce, když vidíme naše miláčky se trápit. Drbání, kousání, zarudlá místa kolem srsti – to jsou jedny z příznaků, kdy se může jednat o alergii.

Mnoho majitelů si ale neví rady, jak psovi pomoct, aby se problém neopakoval a nepřichází tak znova a znova.

Jednoduchým řešením je dbát na správný výběr krmiva. Pokud budete při výběru pozorní a vyvarujete se ve složení sóji nebo obilí, můžete tak předejít vzniku alergií.

Hypoalergenní krmiva

huse-ocean-krmivo

Existují například i hypoalergenní krmiva pro psy. Jedním z nich vyrábí švédská společnost Husse, která se zaměřuje na kvalitní krmiva a doplňky pro vaše čtyřnohé kamarády.

Ocean care je kompletní krmivo pro psy neobsahující konzervační látky, lepek ani přídavná barviva. Obsahuje lososí maso (významný zdroj bílkovin), je tak vhodné pro psy, jejichž majitelé preferují krmiva na bázi ryb.

Ocean care obsahuje pečlivě vybrané suroviny nejvyšší kvality. Je také vhodný pro psy náchylné na různé alergie z běžných krmiv pro psy se zažívacími problémy.

Kvalitní suroviny jsou tedy opravdu důležité. Díky zajištění správného přísunu potřebných živin – jako přírodní bílkoviny, tuky, minerály, vitamíny, ale také preventivně probiotika, tak nebudete snižovat psovi imunitní systém, který je i s příchodem podzimního počasí náchylnější, a zamezíte tak vzniku alergií a jiných onemocnění.

www.husse.cz     IG:@HUSSE_CZ

Už jste četli?  Praktická kuchyň: Jak si ji zařídit, aby 100% vyhovovala