Stavíte dům v rušné čtvrti a chcete zamezit hluku a prachu z ulice na vaší zahradě? Máte zvědavé sousedy a chcete se před nimi tak trochu schovat? Nebo prostě jen chcete oplotit vaši zahradu originálním a jednoduchým způsobem, který dlouho vydrží a dobře vypadá? Vyzkoušejte moderní betonový plot!

Betonové oplocení – jednoduché a efektivní řešení pro Vaši zahradu či pozemek

Přemýšlíte, jak oplotit Vaši zahradu či pozemek? Drátěné ploty se vám nelíbí, hledáte oplocení, které vydrží, není náročné na údržbu a jednoduše se instaluje? Řešení přináší betonové ploty Plzeň. Betonové ploty se hodí pro oplocení zahrad a pozemků ve městě i na venkově, ze široké řady designů, typů i velikostí plotů si vyberete i vy. Společnost STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o. je stavební firma s dlouholetou tradicí, která na trh přináší jistotu kvalitních materiálů a profesionálního přístupu.

Jak betonové oplocení sestavit?

Princip sestavení betonového oplocení je jednoduchý. Plot se skládá ze dvou částí – betonových sloupků a betonových desek. Koncové, průběžné a rohové sloupky se vkládají do betonové desky příslušné výšky a vzniká kompaktní celek. Sloupky jsou pevně ukotveny v zemi. Podle vlastní potřeby můžete vybírat z výšky sloupků od 1 m až do 2,5 m. Zvolit si můžete hladké, ale také jednostranně či oboustranně vzorované desky v designech štípaný kámen či cihla, ale také v různých barvách.

Vybírejte v klidu a nakupujte jednoduše na e-shopu

Prvním krokem k vašemu novému betonovému oplocení je změření vašeho pozemku a určení délky a výšky plotu. Betonové desky jdou řezat, jejich rozměr tedy není pro délku plotu limitující. Podle stanovených rozměrů si pak můžete v klidu vybrat to správné betonové oplocení na e-shopu www.stavebniny-libusin.cz. Nemusíte se ničeho obávat. Vaši objednávku nejprve ověří, společně dohodnete podrobnosti a možnosti dopravy. Platíte až na závěr. 

Už jste četli?  Dětské zahradní domečky jsou prostorem plným zábavy

Kromě betonových plotů dodávají malým firmám i soukromým osobám celou řadu dalších stavebních materiálů, jako jsou střešní krytiny, maltové směsi či zdící materiály. Firmu najdete na některé z poboček v Plzni, Starém Plzenci, Dobřanech či Plasech, kde vám rádi sortiment předvedou a poradí.