Když vám děťátka vylétnou z hnízda, má člověk přirozený strach, kde zakotví, jestli budou mít dobré podmínky k životu, nebudou „dřít bídu s nouzí“ a hlavně, aby jim u toho nepršelo na hlavu. Bydlení je totiž tou největší investicí, která může člověku zkomplikovat život nebo ho přivést k mylnému úsudku a na scestí. Proto vždy kupujte s rozmyslem a nechte si poradit od starších a zkušenějších!

Proč bydlení v rezidenci?

Přestože mládí má svou hlavu, rodiče oplývající životními zkušenostmi dobře vědí, že byť jsou počáteční investice do novostavby vyšší, rozhodně se vyplatí a vrátí. Pokud máte úspory a můžete své děti na cestě za novým domovem založit, budou vám rozhodně vděčni. Prodej bytů na Praze 3 je synonymem pro ideální prostředí pro mladé rodiny. V okolí ulice Malešická zde vyrostlo jedenáct bytových domů, které těsně sousedí s parkem Žižkovské pece. Jedno- až pětipokojové byty disponují dostatkem světla, ale i zeleně, která přivádí na balkony, lodžie a předzahrádky svěží vzduch a příjemnou vůni.

Maloměsto v metropoli

Zvolíte-li pro své potomky bydlení v rezidenci Byty u Parku, zažijete život „maloměsta ve velkoměstě“. Budete znát své sousedy, uctivě se zdravit, vaše děti si najdou ve svém okolí kamarády, se kterými budou mít společné zážitky. Nebudete zcela anonymní a budete si užívat sousedské pospolitosti. Za odměnu to budete mít do centra cobydup, budete mít za rohem MHD a vaši logistickou dostupnost vám budou všichni závidět.

nove-byty-v-praze

Na Žižkově je krásně

Bydlení na pražském Žižkově má perspektivu. Okolí Malešické ulice čeká v budoucnu rozvoj a nová výstavba na místě nynějšího nákladového nádraží Žižkov. Lokalita se tak stane novou a moderní městskou čtvrtí. Žižkov je stejně jako spousta dalších čtvrtí zcela samostatnou lokalitou, která svým obyvatelům nabízí nepřeberné množství nákupních i kulturních možností, lékařů, lékáren, škol a školek nebo sportovních center. Prostě se tu neztratíte. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké.

Už jste četli?  Co je padlí a jak se ho zbavit?