Víte, jakým způsobem funguje polygel? Znáte veškeré jeho výhody či už jste měli tu čest se setkat s tímto profesionálním produktem u vaší nehtové modelářky anebo je pro vás tento produkt naprostou novinkou a vy vůbec netušíte, v čem tkví jeho výhody? V tom případě si projděte tento článek, který vám napoví, jak tento zázračný moderní gel v kombinaci s akrylem vůbec funguje.

Co je polygel?

Polyakrylát představuje jedinečné a zcela moderní spojení akrylu a gelu. Uživatelce poté dovolí si velmi rychle vytvořit tu správnou a také velmi odolnou modeláž, která bude skvěle přilnavá a zároveň pružná. Mimo jiné budou vaše nehty překrásně lesklé. Tento profesionální produkt v sobě tak skýtá pouze samé pozitivní vlastnosti, díky kterým je v oblasti nehtové modeláže naprostou jedničkou.

Proč je tak oblíbený?

Polygel je v poslední době tak oblíbený zejména z toho důvodu, že se s ním skvěle manipuluje. Průběh modeláže i samotná práce s akrylem je navíc velmi jednoduchá. Produkt je také velmi odolný a má dokonalé přilnavé vlastnosti. Nehty vydrží být krásné až do dalšího doplnění.

Jak se polygel chová?

Polygel je velmi pružný a také hustý zároveň. Při samotné aplikaci se tak s polygelem pracuje velmi snadno. Při samotné modeláži se poté polygel chová více jako akryl, avšak nevzniká při práci s ním tak nepříjemný zápach, jaký známe z nehtových studií. Po dokonalém vytvarování se poté polygel chová stejně tak jako klasický gel. Po vytvrzení pod UV či LED lampou je na něm znatelná vrstva výpotku. Ta se ovšem dá velmi rychle odstranit za pomoci cleaneru.

Už jste četli?  Nejčastější módní prohřešky: Neděláte je taky?

Mimo jiné lze polygel velmi snadno pilovat a díky tomu lze velmi rychle a jednoduše upravovat tvar samotných nehtů při modeláži. Odstranění polygelu je rovněž velmi jednoduché a pro mnohé manikérky také o poznání snazší. Vlastnosti polygelu ocení nejen profesionálky, ale také uživatelky, které si nehtovou modeláží zabývají doma.

Jaký je postup při nanášení polygelu?

Víte, jakým způsobem se nanáší polygel? Postup je velmi jednoduchý a prostý. Stačí jen, když nanesete polygel v kuličce, a to zhruba o velikosti hrášku na samotné nehtové lůžko. Gel se nanáší za pomoci speciální špachtle, kterou naleznete v profesionálních nehtových studiích. Tvarování polygelu je rovněž velmi snadné. Stačí jen, když daný štětec namočíte do speciálního poly liquidu. V momentě, kdy je manikérka či vy osobně s danou vrstvou polygelu spokojená, dají se nehty vytvrdit pod UV/LED lampou.