Dobře padnoucí outfit, sympatický úsměv, ale na hlavě nevzhledný „rozcuch“? Ten by vše zkazil. Stejně jako o šatník, je potřeba se starat o svůj vzhled. A právě tím nejdůležitějším je dobře padnoucí střih nebo precizně upravené vousy. Jedině tak si muž zajistí pozornost u žen, ale i dobrý dojem na pracovních schůzkách. Komu se svěřit do péče?

Barber shop

Anglický výraz barber shop dnes ve velké míře nahrazuje klasický český pojem holičství, jedná se však o to stejné. Samotný pojem barber shop získal převahu v roce 2016, což dokládá srovnání hledanosti pojmů „barber shop Praha“ a „holičství Praha“ na Googlu, kdy první výraz začal být více vyhledávaný právě v tomto roce. 

Barber shopy se dostaly do obliby i spolu s novým trendem pěstování vousů, které má být symbolem mužnosti. Zdá se tak, že metrosexuálům odzvonilo a nahradili je hipsteři a lambersexuálové. Pořádný plnovous však vyžaduje péči, bez ní by vznikala jen nevzhledná kštice.

Rozmanité služby pro muže

Hledáte-li holičství v Praze, pak není nic snadnějšího, než si zajet do NC Metropole Zličín, kde najdete holičství Barber´s Wife. Jak sami uvádějí: mužský svět uprostřed nákupního centra. A má to své opodstatnění. Nabízejí úpravu vlasů i vousů, a je čistě na vás, zda zvolíte klasické střihy, nebo stojíte o nové trendy – profesionální péči dostanete v obou případech.

Zatímco partnerku vyšlete na nákupy, vy si můžete užít péči holičství do posledního doušku – a to doslova. Kromě pravidelně školených profesionálů, kteří se postarají o váš perfektní vzhled, si můžete dopřát sklenku dobré whisky, rumu nebo ochutnat jejich pivo.

Už jste četli?  Co byste měli vědět o tvorbě úžasných vlogů pomocí chytrých telefonů

Kdo za tím stojí

Zakladatelkou salónu je Žaneta Kaiserová, pro kterou je to naplňující práce, jež ji i po mnoha letech stále velmi baví. Jak sama říká: „Baví mě se rozvíjet, a proto jsem přišla s myšlenkou tradice pro muže. Díky anglickému salonu The Legends, jsem si mohla splnit další sen a vrátit se do dob, kdy muži byli gentlemany nejen chováním, ale i vzhledem. K tomu patřilo i starání se o vzhled vlasů, vousů, či plnovousů. Dnešní móda nám umožňuje se k některým tradicím opět vrátit, a proto bych chtěla, aby naši klienti nebrali holení jako zážitek, ale jako službu, běžnou, kterou by muž měl opakovat 1x týdně.“

Stavte se u Barber´s Wife a dopřejte si příjemnou napářku, holení nebo nový stylový sestřih.