Mít na zahradě bazén je dnes už docela běžné a vzhledem k omezenému cestování kvůli epidemii koronaviru i velmi výhodné. Ne každý bazén vám však vynahradí luxusní dovolenou na Bahamách, na kterou jste každoročně zvyklí. Když však spojíte vaši představu o luxusním bazénu s firmou, která jej umí vytvořit, úspěch je zaručen!

Není bazén jako bazén

Bazén na zahradě vám zážitky z cest zcela nevynahradí. Ale aby se vám po dovolené v exotice stýskalo o něco méně, to zařídí bazén ALBIXON. Pořídit si vlastní bazén na zahradu je nákladné. Tato investice se vám však může během několika let vrátit. Vlastní bazén představuje obrovskou výhodu. Nemusíte se tlačit s cizími lidmi na koupališti, naopak si můžete užívat své soukromí a hygienicky čisté zázemí. 

Bazén, který vás dostane svým designem

Co se nabídky bazénů týče, dnes si opravdu můžete vymyslet bazén dle svých představ. Designově velice povedené, a zároveň i praktické, jsou takzvané přelivové bazény. Přelivové bazény mají unikátně zaoblenou hranu. Voda v bazénu díky tomu sahá až po samotný okraj a tvoří s okolním terénem designovou rovinu. To je nejen působivé, nýbrž i velmi praktické. Voda je převáděna do přelivového žlabu, který zajišťuje její filtraci.

albitron-bazen

Dlouhou životnost majiteli zaručí skimmerové bazény

Pořídit si bazén na zahradu je dost nákladné a nebudeme vám tady tvrdit opak. V tom případě byste se měli zaměřit na bazénové řešení s dlouhou životností. Tu nabízí skimmerové bazény. Skimmerové bazény vynikají stálobarevností, dlouhou životností a odolností vůči teplotám i bazénovým chemikáliím. Skimmerové bazény jsou určené pro ty, kteří si svůj bazén chtějí užívat dnes i za spoustu let.

Už jste četli?  V čem okouzlit a naladit se na podzimní sezónu?

Bazény pro ty, kteří se nebojí vlastních nápadů

Zdá se, že koncepce bazénu je už u vašeho dodavatele vyřešena a vy do ní nemáte moc co mluvit. Opak je však pravdou. Těm, kteří se nebojí vlastních nápadů doporučujeme bazény vypláštěné těžkou fólií. Tyto bazény vám umožní vytvořit si pro koupání přesně takové místo, o kterém sníte.