Prodejny iStyle spouští novou kampaň na nákup Maců. Vykoupí vám vaše starší zařízení a jako bonus přidají další 2 000 Kč na nákup nového iMacu nebo MacBooku. iStyle tak chce své zákazníky motivovat k výkupu vysloužilých, ale funkčních modelů. Možná se i vám povalují doma a nikdo je nevyužívá, teď máte jedinečnou šanci získat bonus za výkup.

Výkup se vztahuje na všechny funkční výrobky od Applu, čili iPhony, iPady, Macy i Apple Watch. Můžete si vybrat, zda si na prodejnu skočíte nebo vše vyřídíte přes kurýra.

Jak na to?

Zjistěte cenu svého starého zařízení, vyberte si na iStylu nový iMac či MacBook a poté zvolte způsob doručení. Nebo se na prodejně zastavte osobně, posoudí tam stav vašeho starého zařízení. Od ceny nového Macu vám odečtou cenu starého a ještě ji o další dva tisíce sníží.

Pokud to máte na prodejnu daleko, nechte si staré zařízení odvést kurýrem. Po objednání nového MacBooku obdržíte i formulář ke starému zařízení. Starou elektroniku spolu s formulářem předejte kurýrovi. Na pobočce posoudí její stav a pak už to znáte – stanovenou cenu odečtou od té nové, o další dva tisíce ji sníží a pošlou vám nový produkt.

Rozložte si splátky

Potřebujete vyměnit nový MacBook za starý, ale nemáte momentálně dostatek financí? Rozložte si cenu na splátky a vyberte si, která vašim požadavkům vyhovuje nejvíce. iStyle nabízí i splátky pro podnikatele přes službu Cashbot.

nabuseny-apple-imac

Vyberte si iMac či MacBook na míru

Výkupní akce se vztahuje na všechny MacBooky, které má iStyle ve své nabídce. Potřebujete nabušeného profesionála, který zvládne vše? Sáhněte po MacBooku Pro. Nebo upřednostňujete lehkého společníka, kterého si můžete vzít s sebou kamkoli na cesty? Tento účel splní MacBook Air. Používáte ve firmě iMacy? Slevu 2 000 Kč dostanete i na firmu.

Už jste četli?  Rodiče, jste připraveni na nový školní rok?