Vánoce se nezadržitelně blíží a jistě už přemýšlíte, na jaké druhy cukroví se vrhnete hned o první adventní neděli. Pokud pečete každý rok a cukroví milujete, rozhodně vám vaše vánoční snažení usnadní celá řada pomocníků, které při pečení pracen, medvědích tlap či rozkošných vanilkových rohlíčků jistě oceníte.

Elegán, bez kterého se neobejdete

kuchynsky-robot-kenwood

Bez kvalitního kuchyňského robota se v dnešní době rozhodně neobejdete. Tohoto všestranného pomocníka v kuchyni oceníte nejen na Vánoce, ale po celý rok.

Díky spolehlivému a silnému motoru se můžete spolehnout, že kuchyňský robot Kenwood CHEF XL ELITE KVL6430S zpracuje přísady i těch nejnáročnějších jídel a díky jeho prostorné míse připravíte jídlo pro celou rodinu nebo skupinu přátel.

Ruční šlehač do každé kuchyně

mixer-elektrolux

Díky ručnímu šlehači Electrolux EHM3300 dokážete za velmi krátkou dobu vypracovat lehké a také křehké těsto či dokonce lahodný krém, kterým budete následně plnit své vánoční cukrovinky.

Díky jeho nízké hmotnosti a ergonomickému tvaru pohodlně vykouzlíte ten nejlepší a nejlahodnější krém vůbec. Ruční šlehač Electrolux si zkrátka zamilujete.

Tyčový mixér vám doma nesmí chybět

Tyčový mixér Rohnson R-581 je tak multifunkční, že se bez něj doma v podstatě neobejdete. Má velmi jednoduché ovládání a připravíte s ním raz dva nejen omáčky, ale také pomazánky, šlehačku, dětské příkrmy či naseká vlašské ořechy, které jsou nedílnou součástí mnoha vánočního cukroví. Díky snadné regulaci otáček mixéru bude příprava jakéhokoliv vánočního krému procházkou růžovým sadem.

Už jste četli?  Vánoční vychytávky, které potěší každé dítě

Plech na pečení je nedílnou součástí každé kuchyně

plech-na-cukrovi

Kvalitní plech na pečení nesmí rozhodně chybět v žádné domácnosti a rozhodně ne při pečení cukroví. Samozřejmě ho ale využijete i při pečení jiných pochoutek, ať už sladkých či slaných.

Plech BOSCH HEZ431002 využijete v jakékoli elektrické, plynové a horkovzdušné troubě a umýt ho můžete klidně i v myčce.

Elektrický sporák vám upeče ty nejlahodnější vanilkové rohlíčky vůbec

sporak-beko

Krásný a jen 50 centimetrů široký elektrický sporák Beko FSM57300GX se letos rozhodně postará o ty nejlahodnější vanilkové rohlíčky vůbec.

Spotřebič, který si můžete pořídit ve velmi oblíbené nerezové barvě, má sklokeramickou varnou plochu.

Pokud pečete často, a to nejen cukroví, ale také například těstoviny, ryby, maso či jiné pochoutky, je tou pravou volbou.

Vánoční nákupy jedině v Electro Worldu

Tyto a další tisíce spotřebičů zakoupíte jednoduše na e-shopu Electro World. Všechny vaše objednávky vám připraví k odběru na 40 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2–3 dnů. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a objednané zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé lze vybrané zboží nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé dostanete za každou transakci procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 40 prodejnách po celé ČR.

www.electroworld.cz