Pokud chcete letos zazářit v streetwearovém outfitu, můžete do něj zakomponovat i stylové tenisky Kangaroos. Ty mají mnoho předností. Na následujících řádcích se na tyto módní kousky podíváme pěkně zblízka. Prozradíme vám, v jakých barvách je letos nakupovat a také to, s jakým oblečením a doplňky je kombinovat. Proto čtěte dále a inspirujte se s námi.

Proč do svého šatníku zařadit stylové pánské tenisky Kangaroos?

Stylové Kangaroos tenisky se budou vyjímat v šatníku každému trendy muži. Tyto boty s ikonickým logem klokana mají mnoho výhod. Jsou nejen vysoce módní, ale také velmi pohodlné. Pánské tenisky Kangaroos mají vždy perfektně odpruženou podrážku, která správně tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Tenisky pro muže Kangaroos jsou také výborně prodyšné. Tuto vlastnost oceníte z toho důvodu, že se vám v botách Kangaroos nebudou zbytečně potit chodidla. A to ani při sportu nebo při zvýšené zátěži.

Pánské boty Kangaroos vynikají také svým barevným provedením. O nadčasovosti designu obuvi pro muže Kangaroos si povíme více v závěru našeho článku. Máte se tedy na co těšit. Boty Kangaroos mají dále pokaždé správně zarovnané švy. Nikde není nic navíc. Tenisky Kangaroos mohou muži nosit na celou řadu příležitostí. Blýsknou se s nimi ve městě, ale i v parku nebo v přírodě.

Do jakého streetwearového outfitu nosit pánské tenisky Kangaroos?

Pánské Kangaroos tenisky vám budou slušet s celou řadou pohodlného a trendy oblečení. Stylové pánské tenisky Kangaroos mohou nosit muži s cargo kalhotami s praktickými kapsami i s teplákovou soupravou. Dále jim budou tenisky Kangaroos slušet i s tričkem s potiskem. Samotný potisk může mít mnoho podob. Někdo dá přednost malému logu oblíbené značky, jiný muž zase upřednostní celoplošný potisk. Trička s potiskem má ostatně ve svém repertoáru i značka Kangaroos. Pokud zrovna neumíte kombinovat oděvy mez sebou, můžete s klidem vsadit na obuv a oděvy jedné značky. Módní výrobce Kangaroos už vše ostatní vyřeší za vás.

Už jste četli?  Plunge, bralette či bardot: Vyznáte se v podprsenkách?

K teniskám v pouličním stylu Kangaroos se budou mužům hodit i delší šortky s většími kapsami. Do streetwearového outfitu vždy zařaďte i stylové módní doplňky. Na ty bychom neměli nikdy zapomínat. K botám Kangaroos budou skvělým řešením kožené tašky přes rameno, batohy v urban stylu nebo ledvinky s potiskem. Nezapomínejte však na to, že boty i módní doplňky v jednom outfitu by k sobě měly ladit. A to nejen svou barvou, ale také strukturou. Semišové patří k tomu z broušené kůže a hladké zase k hladkému. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a bude působit harmonickým a uvolněným dojmem.

Jaké barvy, motivy či vzory budou letos na teniskách in?

Tenisky pro muže mohou hrát letos nejrůznějšími barvami. Nejlépe však uděláte, když v letošní sezóně vsadíte na přírodní nebo na pastelové tóny barev. Modré, zelené i oříškové pánské tenisky Kangaroos tak budou letos dobrou volbou. Vsadit však můžete letos i na černou nebo na bílou klasiku. Černá a také bílá barva jsou totiž univerzální a muži tyto kousky výborně sladí i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy. Pánské tenisky ve výše zmíněných barvách mohou muži nakupovat i na PRM Sneakers Store. Tady si přijde na své i ten nejnáročnější z vás.