Svátek všech zamilovaných je za dveřmi, a tak je čas začít přemýšlet nad tím, čím potěšíte svého partnera a jak si ozdobíte svůj domov. I když u nás oslavy Valentýna nemají dlouhou tradici, je to den, kdy můžeme svým drahým polovičkám připomenout, jak moc je máme rády. Inspirujte se na Valentýna a připravte něco milého.

Vyrobte romantické dárky i bytové dekorace

Symbolem lásky a vřelých citů je odjakživa srdce, a právě proto perfektně vystihne náš romantický vztah a skvěle se hodí k příležitosti oslavy sv. Valentýna. Z pestré palety, které nabízejí dekorační látky, sáhněte po těch se srdíčkovými vzory. Je jen na vás, zda upřednostníte decentní srdíčka, nebo vsadíte na látky s velkými srdci či na výrazné barevné vzory. Jakmile si vyberete, je čas pustit se do šití.

Ušijte polštář či pytlíček, zvládne to i začátečnice

Jakmile jste si zvolili látku, pusťte se do šití. Srdíčkový polštář je krásným dárkem, který určitě vašeho drahého potěší. Ušít polštářek navíc zvládne každý, stačí si najít video postup a krok po kroku jej následovat.

Necítíte se na šití polštáře? Pak využijte třeba lněné látky a pusťte se do výroby pytlíčku, do kterého můžete vložit koupený dárek. Do pytlíčku se dá také vložit levandule a využít jej jako vonný pytlík do šuplíku se spodním prádlem nebo jej zavěsit blízko postele – o levanduli je známo, že uklidňuje mysl a lépe se tak usíná.

Zabalte dárek originálně

Není šití vaší vášní? To vůbec nevadí. Pořiďte milovanému krásný valentýnský dárek a originálně ho zabalte. Místo klasického papíru využijte bavlněné látky. Nejen že bude dárek vypadat romanticky, ale látku můžete znovu použít – ať už se nakonec rozhodnete pro šití, nebo budete chtít příště zabalit další dárek.

Už jste četli?  Jakou barvou vymalovat ložnici

Vyzdobte si i domácnost

Propadli jste valentýnskému svátku? Nebojte se romanticky vyzdobit i domácnost. Použijte látky na závěsy a ozdobte okna v romantickém duchu. I pěkný ubrus vytvoří zamilovanou náladu. Nebojte se použít ani další bytové dekorace, které valentýnskou atmosféru podpoří.

Ať už vsadíte na aromatické svíčky, umělé květiny, nebo se pustíte do šití vlastních dekorací, všechny potřeby najdete na e-shopu Bytema.cz. Vybírat můžete z krásných látek všeho druhu – od vzdušných látek až po gobelíny, které slouží jako výborný potahový materiál. A když se necítíte na šití sami, přenechte to jim – Bytema nabízí i šití ubrusů, závěsů, prostírek a dalších dekorací na míru. A kdo to nemá daleko, existuje krásná prodejna u Nového Jičína, kde si můžete látky osahat a prohlédnout na vlastní oči.